Промисловість

За січень – грудень 2011 року у місті вироблено промислової продукції у діючих цінах поточного року на суму 2 млр.111млн 141 тис. 200 грн., що на 16,9 % більше показника 2010 року.
Питома вага Ладижина в загальних обсягах виробництва промислової продукції Вінницької області 11,7 % і поступається лише місту Вінниці, де виробляється 33,8 % продукції.
Ладижин стабільно займає перше місце в області по реалізації товарної продукції на одного жителя міста – понад 80 тис. грн.
З 9 працюючих промислових підприємств основного кола звітності 6 перевищили об’єми виробленої продукції до показників минулого року та 3 допустили спад.
Найбільшого приросту виробництва товарної продукції порівняно з 2010 роком досягнуто на ТОВ «Буддеталь» та ПРАТ «Ладижинський завод залізобетоних конструкцій» .
Найбільший спад обсягів виробництва продукції відбувся на ПРАТ “Ладижинхліб” та ПАТ «Біолік».
Фінансові результати від звичайної діяльності до оподаткування
За видами економічної діяльності фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування станом на 1 грудня 2011 року по місту склав – 212,9 тис. грн. збитків.
Збитки одержали 3 підприємства міста Ладижина, що складає 33,3 % від загальної кількості підприємств, які кожного місяця звітують у міський відділ статистики. Загальна сума збитків одержаних підприємствами складає 2242,0 тис. грн.
Прибутки одержали 6 підприємств міста, що складає 66,7 % від загальної кількості підприємств, які кожного місяця звітують у міський відділ статистики. Загальна сума прибутків одержаних підприємствами складає 2029,1 тис. грн.

Енергозбереження

За 2011 рік підприємствами та організаціями міста запроваджено 8 енергозберігаючих заходів та технологій.
В результаті річна вартість зекономлених паливно – енергетичних ресурсів складає 30 тис. грн.
Але, на жаль, не всі підприємства, організації та установи міста запроваджують енергозберігаючі заходи. У 2011 році енергозберігаючі заходи запроваджувались на ТОВ «Буддеталь», Ладижинському кар`єроуправліні, Ладижинському комбінаті комунальних підприємств.