Цьогоріч вдруге в Ладижині проходив конкурс ідей на отримання великого гранту.  

  Перемогу в конкурсі здобув проект, підготовлений  відділом освіти спільно з відділом з питань фізичної культури та спорту під назвою «Створення зали для занять спортом у приміщенні ЗОШ №4», який за результатами онлайн-голосування на сайті соціального партнерства ТОВ «ДТЕК» - http://spp-dtek.com.ua/uk/golosovanie-big-idea-2018/ отримав рекордні 15055 голосів.

  Не дивлячись на те, що сертифікат переможці отримали ще в липні, понад місяць тривав пошук підрядника – одних підрядників не влаштовували терміни виконання робіт, інших – вартість робіт. І, нарешті, у вересні був укладений договір на проведення ремонтних робіт в шкільному підвалі. Проте до 30 листопада ремонтні роботи були завершені у відповідності до графіка: вимуровано стіну, забетовано підлогу, встановлено двері, проведено малярно-штукатурні роботи, розміщено кулеуловлювач для тиру, придбано тенісні столи. Ще декілька тижнів знадобилися на виготовлення меблів та придбання спортивного інвентаря.

  Присутній на урочистому відкритті проекту радник напрямку зі взаємодії з органами місцевої влади ТОВ «ДТЕК ЕНЕРГО» Вадим Галицький відмітив швидкі позитивні зміни, що відбувалися за час перетворення підвального приміщення в сучасну обладнану спортивну залу, та побажав учням школи, а також учасникам проекту всіх гараздів у наступаючому новому 2019 році.

  Директор ДТЕК Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик подарував пневматичний пістолет для майбутнього тиру.

 Під час відкриття нової спортивної зали було влаштовано міні-турнір з настільного тенісу. Учасники турніру, переможці міських та обласних змагань – Анна Кожушок, Дар’я Світлинець, Даниїл Журба та Олександр Богданович отримали грошові премії від ТОВ «ДТЕК». 

  Вартість проекту, реалізованого в межах отриманого великого гранту, складає 320 тисяч гривень. Також додатково «ДТЕК» виділив 44,5 тисяч гривень на придбання меблів, спортивного інвентаря, пневматичної гвинтівки, лампи для кварцування приміщень, виконання художніх робіт з розпису стін. Цей проект, втілений в життя під керівництвом депутата Вінницької обласної ради Людмили Головашич, отримав назву "Клуб".

  Директор ЗОШ №4 Леонід Руденко подякував за фінансову підтримку компанії «ДТЕК».