Перший лічильник було встановлено у квартирі Катерини ТкачПерший лічильник було встановлено у квартирі Катерини Ткач   З кожним днем і кожним новим підвищенням тарифів в Україні залишається все менше жителів, які в своїх квартирах намагаються обходитися без простих приладів обліку споживання води — адже платити без лічильників доводиться помітно більше. 

   З 28 березня до 6 грудня тривала реалізація проекту «Придбання приладів обліку води для незахищених верств населення».

   Ініціатива впровадження проекту належить директору ДТЕК Ладижинської ТЕС Олександру Бобрику.

  Щоб не переплачувати зайві кошти за воду, багато споживачів хотіли встановити лічильники, але не мали фінансової можливості. Саме для них реалізований проект за фінансування ТОВ «ДТЕК».

Впродовж квітня-червня контролери відділу реалізації теплової енергії та послуг ДТЕК Ладижинської ТЕС отримували заяви від ладижинців, переважно це були пенсіонери,Під час проведення робіт зі встановлення лічильникаПід час проведення робіт зі встановлення лічильника з проханням встановити лічильники води.

   Переможцем тендеру на встановлення лічильників, проведено на сайті https://tenders.dtek.com.ua, було визначено ТОВ «Енергосервіс Лтд».

   Про особливості реалізації проекту розказує Микола Колісніченко, майстер із монтажу сантехнічного та водопровідного устаткування ТОВ «Енергосервіс Лтд»: «Наша бригада обстежувала помешкання містян щодо необхідної кількості лічильників, адже в більшості квартир їх потрібно 2 – на холодну та гарячу воду, по одному лічильнику встановлювали там, де отримують лише холодну воду -   в 7-х та 8-х будинках по вулиці Процишина та приватних будинках, що знаходяться у старій частині міста. А в квартирах 55-го будинку, де подача води здійснюється окремо на кухню та ванну кімнату, необхідно було встановити по 4 лічильники. Узгоджували час, коли буде зручно жителям, щоб працював слюсар. Особливо складно було застати вдома ладижинців під час дачного сезону. І ось сьогодні завершуємо встановлення останнього із 80-ти лічильників».

   Загалом встановлено 80 лічильників води у 45-ти помешканнях містян.

   Бюджет проекту, в рамках якого придбано лічильники, кульові крани, муфтові фільтри, зворотні клапани та виконано монтажні роботи, складає 133760 гривень.

  «Після проведення монтажу встановлені лічильники опломбовані контролерами, а нарахування оплати за використану воду відбувається вже за показниками лічильників», У квартирі Віктора Добровольського, жителя будинку 7/2 теж буде лічильник водиУ квартирі Віктора Добровольського, жителя будинку 7/2 теж буде лічильник води- інформує начальник відділу реалізації теплової енергії та послуг ДТЕК Ладижинської ТЕС Михайло Моспан.

   Катерина Ткач, жителька будинку 7/1 розповідає, що з часу встановлення лічильника почала сплачувати за холодну воду вдвічі менше – раніше за 2-х прописаних осіб в помешканні отримувала щомісяця квитанції на 136 грн., тепер лише на 68-70 грн. - в залежності від того, скільки фактично використано води.

   Завдяки реалізованому проекту, підвищено ефективність обліку споживання енергоресурсів мешканцями Ладижина.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лічильники гарячої та холодної водиЛічильники гарячої та холодної водиЛічильник холодної водиЛічильник холодної води