Сьогодні в КП «Ладижинська міська лікарня» ініціативна група «За доступну медицину» представила проект «Забезпечення доступності медичних послуг».

  На сьогоднішній день у світі нараховується близько 800 мільйонів людей з інвалідністю, що становить більше 10-15% населення Європи (більше 70 млн. осіб) та 2,74 млн. українських громадян з інвалідністю, з яких у місті Ладижині проживає 503 особи і кожен з них потребує не співчуття, а реальної реалізації своїх прав та свобод.

   Особи з інвалідністю, що мають захворювання опорно-рухового апарату, за медичними показаннями змушені доволі часто ходити на масаж. Проте піднятися масажну кушетку самостійно або навіть зі сторонньою допомогою їм буває досить важко, а іноді неможливо.

   Придбання та встановлення в масажному кабінеті КП «Ладижинська міська лікарня» кушетки масажної з електроприводом дозволить пацієнтам з інвалідністю безперешкодно перебиратись з інвалідного візка та повертатись назад до нього.

  «Найголовніша мета, яку ми прагнемо здійснити, – забезпечити доступність та належний рівень надання медичних послуг мешканцям Ладижина, що мають інвалідність», - розповідає керівник проекту В’ячеслав Малець. «Медичну кушетку, що пристосована для користування пацієнтами з особливими потребами, ми вперше побачили під час перебування в санаторії. Тоді і виникла ідея придбати таку в нашу лікарню. Медичний персонал та місцева влада завжди йдуть нам назустріч, допомагаючи у вирішенні нагальних питань», - додає Марія Малець, учасник ініціативної групи та дружина В’ячеслава.

   Завдяки фінансовій підтримці компанії «ДТЕК» учасникам ініціативної групи вдалося виконати завдання проекту - придбати та встановити в масажному кабінеті лікарні кушетку, призначену для розміщення пацієнтів при лікувальному огляді, виконанні масажу та різних процедур. Кушетка обладнана електроприладом, що регулює висоту ложа. Потужний мотор, який управляє регулюванням висоти ложа, - запорука зручності в експлуатації. Бюджет проекту склав 23 тисячі гривень.