29 червня стартував ІІ Міжнародний турнір з футболу серед дітей «Меморіал Павла Кривохижі», що зібрав юних футболістів з Польщі, Білорусі та України. Змагання проходили Ладижині на стадіоні «Авангард» за підтримки ДТЕК Ладижинської ТЕС в рамках сімейного спортивного свята «Футбольний пікнік».

   Турнір відбувся в пам’ять про відомого футболіста і тренера Павла Кривохижі, що створив футбольний клуб «Авангард Ладижин» та дитячу футбольну школу, в яких виховував юних футболістів. В змаганнях взяли участь вісім команд, в тому числі, чотири команди ДТЕК – з Ладижина, Бурштина, Курахова та Добротвора. 

Олександр Бобрик, директор ДТЕК Ладижинська ТЕС, відкриваючи турнір, сказав: «Я радий, що ДТЕК Ладижинська ТЕС також долучилась до спортивних змагань. Ми провели ремонт приміщень. Також забезпечимо міську дитячу футбольну команду новою спортивною формою. Станція разом із профспілкою постійно підтримує, фінансуючи, футбольну школу для малечі. Адже розуміємо, що за молодим, спортивним, здоровим поколінням – майбутнє станції та міста. Сподіваюсь, що турнір пройде на гідному рівні, переможе найсильніший, а глядачі отримають задоволення від свята».

   За словами Івана Кривохижі, організатора турніру, зараз юнацька команда клубу повністю складається із дітей працівників станції: «Дякую усім, в тому числі, ДТЕК Ладижинська ТЕС, за те, що допомогли в організації змагань, за сприяння у вихованні спортивної та здорової молоді! Завдяки цьому ми маємо кращий футбольний стадіон в області, а головне – активних малюків і чудове спортивне свято для ладижинських родин».

   Нагадаємо, компанія ДТЕК постійно підтримує дитячий спорт в Україні. Так, у 2018 році генеральним партнером проекту «Давай, грай!», що спрямований на розвиток дитячого футболу і був започаткований футбольним клубом «Шахтар», стала енергетична компанія ДТЕК. Цього року «Давай, грай!» почне роботу ще у 10 нових містах, селищах і селах: с.м.т. Добротвір, м. Червоноград (Львівська обл.), м. Добропілля, Білозерське, Курахове (Донецька обл.), Щастя, смт Петропавлівка (Луганська обл.), м. Бурштин, с. Демешківці, (Івано-Франківська обл.). Силами ДТЕК та ФК «Шахтар» будуть побудовані нові сучасні футбольні майданчики. Для юних футболістів організують заняття та регулярні змагання, для їх тренерів – професійну підготовку, стажування та майстер-класи з європейськими фахівцями. Спортсменів забезпечать усім необхідним інвентарем та амуніцією. Планується, що наступного року і в Ладижині силами ДТЕК та ФК «Шахтар» будуть побудовані нові сучасні футбольні майданчики.