Проект «Дитячий світ» (по вул. К.Маркса) – продовження проекту ініціативної групи «Чистий берег» конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками 2016», завдяки якому почалося облаштування місця для відпочинку на березі річки Південний Буг в старій частині міста.

  «Минулого року за підтримки компанії ДТЕК, завдяки жителям міста впорядкована та має охайний вигляд ділянка берега, встановлено грибки, пісочницю, лавки, гойдалку, контейнер для сміття. Берегова зона по вулиці К.Маркса швидко набула популярності серед батьків із дітьми, стала улюбленим місцем відпочинку. Саме тому виникла потреба у розширенні території для відпочинку, створенні комфортніших умов для мешканців старої частини міста. Цьогоріч придбано та встановлено 2 гойдалки, пляжну роздягальню, лавки зі спинкою, турнік та карусель», - розповідає керівник Департаменту з управління персоналом ДТЕК Ладижинська ТЕС Наталія Гаврилюк, яка є керівником проекту "Дитячий світ".

  Виготовив обладнання відомий в Ладижині та за його межами коваль Андрій Чепірдак, що також є автором 3-метрового кованого тризуба, встановленого на Площі Фонтанів, який занесено до Книги рекордів України.

  Прибрали територію та встановили обладнання небайдужі мешканці старої частини міста, учасники ГО «Мирослава», демобілізовані учасники АТО та волонтери.

  «Плануємо ще поставити мангал, адже ладижинці полюбляють приходити сюди на пікнік», - додає головний спеціаліст ТОВ «ДТЕК Сервіс» та депутат Ладижинської міської ради Олександр Жаріков.