Майстер спорту, учасник збірної команди України з академічного веслування Андрій Черкашин та кандидат в майстри спорту Софія Джигирей. Майстер спорту, учасник збірної команди України з академічного веслування Андрій Черкашин та кандидат в майстри спорту Софія Джигирей.   Проект "Спортивний комплекс "Академічне веслування", який є переможцем 14-го обласного конкурсу розвитку територіальних громад Вінницької області, розроблений Ладижинською міською радою спільно з "Агенцією місцевого економічного розвитку м. Ладижин", партнер проекту - компанія "ДТЕК", керівник проекту - начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Сергій Стоян. Бюджет проекту складає 162 тисячі гривень, з яких 60 тисяч гривень - співфінансування з обласного бюджету, 102 тисячі надала компанія ДТЕК. Це вже другий спільний проект,  втілений в життя в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад Вінницької області,  - у  2015 році завдяки співфінансуванню ДТЕК реалізовано проект «Заміна системи освітлення в ДЮСШ ім. І.Х.Сагаєва на світлодіодне». 

   Метою реалізованого проекту "Спортивний комплекс "Академічне веслування" є забезпечення комфортних умов перебування спортсменів у спортивному комплексі, проведення заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази об’єктів та споруд спортивного призначення, що дозволить забезпечити якісну підготовку та проведення навчально-Директор ДТЕК Ладижинська ТЕС Олександр Боборик та тренер Ладижинської ДЮСШ №2 Наталія Топалова Директор ДТЕК Ладижинська ТЕС Олександр Боборик та тренер Ладижинської ДЮСШ №2 Наталія Топалова тренувальних зборів спортсменів, які беруть участь у спортивних змаганнях різних рівнів. В рамках проекту виконано малярні роботи на стінах та стелі, укладено плитку на підлозі в приміщенні спортивного комплексу та придбано човен.

   «Важливо, щоб кожен спортсмен, який приходить тренуватись, в тому числі і початківець, мав можливість проводити тренування  у човні на відкритій воді. Наразі у нас кожен наступний спортсмен змушений чекати своєї черги, поки попередній спортсмен звільнить човен», - розповіла тренер Наталія Топалова.

   Директор ДТЕК Ладижинська ТЕС Олександр Бобрик передав спортсменам одиночний академічний човен, побажав їм успіхів у майбутніх змаганнях, а майстру спорту та учаснику  збірної команди України з академічного веслування  Андрію Черкашину – перемоги на майбутніх літніх Олімпійський іграх,  що пройдуть у 2020 році в Токіо.

  «Отриманий ладижинськими спортсменами човен вагою 14 кг найбільш підходить для тренувань дівчат-спортсменок з академічного веслування», - зазначила кандидат в майстри спорту Софія Джигирей.

   Місце, на якому знаходиться СК «Академічне веслування», є рекреаційною зоною, розташованою на березі Ладижинського водосховища, де проводяться навчально-тренувальні заняття з академічного веслування та обласні змагання.  На території Вінниччини це -  єдине місце, де розвивається даний вид спорту. Спортивний комплекс діє з 1988 року, за період роботи спортивного комплексу тут займалось понад 5 тисяч осіб. На ньому підготовлено 50 чемпіонів та 72 призери чемпіонатів України, 1 чемпіон світу, 1 бронзовий призер Всесвітньої універсіади, 4 учасники чемпіонатів Європи та світу, 4 майстри спорту України та 1 майстер спорту України міжнародного класу, в 2017 році 7 ладижинців стали учасниками збірної команди України.