Вже шостий рік поспіль Ладижинська міська рада виступає організатором  Конкурсу «Громада своїми руками», адміністратор Конкурсу – Агенція місцевого економічного розвитку м. Ладижин. Конкурс відбувається за фінансової підтримки компанії ДТЕК.  Загалом за час проведення конкурсу впродовж 2013-2016 років реалізовано 53 проекти на загальною вартістю 1 млн. 163 тис. гривень.

  В 2017 році в рамках проекту відбулося два конкурси: Конкурс заявок на отримання міні-грантів (до 50 тисяч гривень) та Конкурс ідей на отримання великого гранту для пілотних територій (до 200 тисяч гривень). Обидва конкурси спрямовані на реалізацію великих та маленьких ідей ініціативних та небайдужих людей, які давно мріють про позитивні зміни на своїх територіях і хочуть втілити їх в життя. Для того, щоб в конкурсі могли брати участь не тільки жителі міст, а й будь-яких інших населених пунктів України, прийнято рішення дати проекту нову назву. Тому в 2017 році «Місто своїми руками» перейменовано в «Громаду своїми руками».

  Цьогоріч активні ладижинці також подавали свої ідеї для отримання великого гранту, адже Ладижин увійшов до пілотних територій, мешканці яких мали можливість взяти участь в конкурсі ідей на реалізацію великого проекту на суму до 200 тисяч гривень.Тобто кожен бажаючий зміг подати ідею на реалізацію масштабного проекту, який, на його погляд, вимагає поліпшення або створення з нуля. Подача ідей здійснювалася в довільній формі безпосередньо на адресу Агенції місцевого економічного розвитку, а також через сайт соціального партнерства ДТЕК http://spp-dtek.com.ua шляхом  заповнення форми. Загалом жителі Ладижина подали 27 ідей на участь у конкурсі, які були розглянуті конкурсною комісією. Найбільше балів за результатами голосування членів конкурсної комісії отримала ідея «Покращення матеріально-технічної бази закладів культури міста», її автор – Журба Олена Василівна. Наразі триває реалізація цього проекту.

  У 2017 році розмір максимальної суми міні-гранту збільшений до 50 тисяч гривень. Заявки на участь в Конкурсі міні-грантів приймалися через сайт соціального партнерства ДТЕК http://spp-dtek.com.ua. На участь у Конкурсі міні-грантів в рамках реалізації проекту  «Громада своїми руками 2017» подано рекордну кількість - 35 заявок від жителів м. Ладижина, 2 заявки від жителів с. Степашки Гайсинського району, 2 заявки від жителів с. Михайлівка Тульчинського району та 2 заявки від жителів с. Заозерне Тульчинського району. Заявки на міні-гранти оцінювали онлайн-голосуванням всі бажаючі  та Конкурсна комісія. За умовами Конкурсу - учасники, які зайняли перших 10 місць за результатами онлайн-голосування, що відбувалось на сайті http://spp-dtek.com.ua, отримали додатково 5 балів до середньої оцінки Конкурсної комісії. Розглянувши результати оцінки проектних заявок Конкурсною комісією та результати онлайн-голосування, переможцями Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» в м. Ладижині у 2017 році визнано 9 проектів: 

Кількість балів Керівник проекту Назва ініціативної групи Назва проекту
38 Бевз Оксана Туристично-спортивний клуб "Крокус" Скалодром
37 Озерська Олена Однодумці Містечко щастя
35 Шпіник Людмила Працівники і батьки дитячого садка № 2 «Казка Автомістечко  з вивчення  правил дорожнього руху
35 Васенко Віра Свіжа вода Реставрація внутрішньодворової криниці будинків 30,32,54,55,56
35 Сагаєва Тетяна Спорт – здоров’я Футбольний майданчик
34 Кучерявий Роман Ініціативні батьки За здорове майбутнє
33 Олексюк Наталія Економ Світло - мрія кожного Модернізація освітлення прибудинкової території та внутрішньопід'їздного освітлення
33 Великотрав Олег Свет

Реконструкція вуличного освітлення

32 Макух Оксана Модернзбереження79

Модернізація освітлення  та заміна вхідних дверей під’їздів будинку №79 по вул.Будівельників

Розглянувши результати оцінки проектних заявок та результати онлайн-голосування, визначити переможцями Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» в с. Степашки Гайсинського району, с. Михайлівка Тульчинського району та с. Заозерне Тульчинського району, у 2017 році 6 проектів:

Кількість балів Керівник проекту Назва ініціативної групи Назва проекту
15 Панченко Ірина ГО «Фонд розвитку територіальної громади с. Степашки» Облаштування зони відпочинку в прибережній смузі річки Південний Буг для жителів громади
15 Панченко Ірина ГО «Фонд розвитку територіальної громади с. Степашки» Сучасний спортивний майданчик – шлях до здорової нації
15 Шикирява Гання

Подоляни

Карусель
15 Шикирява Ганні

Подоляни

Сільський стадіон
15 Шевчук Людмила Інформцентр села Михайлівки Сучасному селу - сучасний інформаційний центр (ремонтні роботи)
15 Шевчук Людмила Інформцентр села Михайлівки Сучасному селу – сучасний інформаційний центр (система опалення та меблі)

  Реалізація проектів розпочинається 1 серпня та триватиме до 30 листопада.