Активісти Ладижина разом з учасниками АТО «реанімували» пляж в старій частині міста.  Місцина, що лежить між двома мостами через річку Південний Буг (старим і новим) ще на початку 90-х користувалась попитом у місцевого населення. Поки не почали зводити новий міст (1992 рік). Відтоді старий пляж занепав і став схожий на смітник.  Відновлювати його почали самі ж жителі за кошти від ДТЕК, які отримали в рамках конкурсу «Місто своїми руками».

  «Ми давно мріяли відновити цю зону відпочинку, - каже керівник проекту "Чистий берег" Наталія Гаврилюк. – На щастя, компанія ДТЕК дала нам можливість втілити мрію в життя. Ми подали заявку на участь в конкурсі «Місто своїми руками» та отримали міні-грант в розмірі 25 тис. грн. Ще 2,5 тис. грн внесла ініціативна група. За ці кошти ми придбали знаряддя для облаштування майданчика, розчистили берег від сміття, підсипали піском особливо низькі ділянки. 28 квітня наша ініціативна група встановила на розчищеній території 2 лавки, пісочницю, гойдалку. А затінок відпочиваючим зроблять 2 дерев’яних гриби. Сподіваємося, що мешканці Ладижина збережуть і доповнять цей майданчик».

  Ініціативна група прийшла на роботу разом з дітьми. 20 пар рук і рученяток за один день спромоглися дати нове життя захаращеному майданчику. «Ми з дідусем гарно попрацювали. З нетерпінням чекатиму теплої погоди, щоб прийти сюди усією сім’єю на відпочинок, – ділиться враженнями маленька Ангеліна. – Дякуємо ДТЕК за допомогу».

  Це був останній – восьмий проект, який ладижинці втілили у життя завдяки конкурсу «Місто своїми руками-2016». Загалом у минулому році для реалізації ініціатив громади ДТЕК спрямував в Ладижин 253 тис. грн.  Заявки на участь подали 25 ініціативних груп. Місцева конкурсна комісія визначила з них 8 найкращих. 

 Нагадаємо, ​цієї весни щорічний соціальний проект ДТЕК «Місто своїми руками» розширив межі та отримав назву «Громада своїми руками». Старт проекту відбувся 26 квітня. Цього року в рамках проекту відбудеться два конкурси: Конкурс заявок на отримання міні-грантів (до 50 тис. грн.) та Конкурс ідей на отримання великого гранту для пілотних територій (до 200 тис. грн.). Обидва конкурси спрямовані на реалізацію великих і маленьких ідей, які покликані поліпшити населені пункти, в яких живуть учасники конкурсу.

  Адміністраторами проекту в 42 містах та районах України є Агентства місцевого економічного розвитку, створені за підтримки компанії ДТЕК. Заявки на участь в конкурсі міні-грантів приймаються до 26 травня 2017 року через сайт соціального партнерства ДТЕК http://spp-dtek.com.ua