Проголосуйте за кращі міні-проекти – допоможіть втілити їх у життя вже в цьому році!

  Голосування за міні-проекти конкурсу «Громада своїми руками», що відбувається за фінансової підтримки ТОВ "ДТЕК ЕНЕРГО", проходитиме з 20 травня до 07 червня 2019 року за посиланням: https://spp-dtek.com.ua/uk/golosovanie-za-proekty-gromada-svoimi-rukami-2019/

  Проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів, отримають додаткову перевагу при оцінці Конкурсною комісією.

  Детальну інформацію про конкурс читайте на офіційній сторінці проекту «Громада своїми руками».

Правила

  За результатами онлайн-голосування учасники, які посіли перші 10 місць, отримують додатково 5 балів до середньої оцінки за результатами голосування Конкурсної комісії.   Переможцями конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» будуть ті проекти, які отримали загальну максимальну оцінку (голосування комісії + результати онлайн-голосування).

1.Виберіть населений пункт.

2.Проголосуйте за вподобаний Вам проект, натиснувши кнопку «ВІДДАТИ ГОЛОС» біля його опису.

3. Кількість проектів, за які Ви можете віддати свій голос не є обмеженим, але за один проект можна проголосувати тільки один раз. Голосуйте відповідально, видалити відданий голос неможливо

4. З однієї IP-адреси можна проголосувати лише 1 раз за 1 проект. Якщо Ви користуєтеся мережею, до якої підключені інші користувачі, швидше за все у Вас буде загальна IP-адреса. Якщо хтось з такої мережі проголосує за конкретний проект, то Ваш голос за цей же проект зарахований не буде

5. Якщо Вам необхідно отримати більше інформації по конкретному проекту, біля його опису є кнопка з написом «PDF», натиснувши яку Ви зможете відкрити повну інформацію про проект.

6. Для обмеження використання сторонніх сервісів (як-то проксі та VPN) з метою накрутки голосів можливість прийому голосів обмежена IP-адресами України.

  Розпочалося онлайн-голосування за кращі ідеї на отримання великого гранту 2019 року конкурсу «Громада своїми руками», що відбувається за фінансової підтримки ТОВ "ДТЕК".
  Проголосуйте за кращу ідею на отримання великого гранту – саме Ваш вибір впливає на те, який проект буде реалізований у Ладижині.
  Голосування за ідеї на великі гранти конкурсу «Громада своїми руками» триватиме з 3 травня до 17 травня 2019 року.
  Одна з ідей, яка набере найбільшу кількість голосів, буде реалізована.

  Правила онлайн-голосування:

1. Оберіть населений пункт.

2. Проголосуйте за ідею, яка сподобалася Вам найбільше, натиснувши кнопку «ГОЛОСУВАТИ» біля її назви.

3. Кількість ідей, за які Ви можете віддати свій голос, не є обмеженою, але за одну ідею можна проголосувати лише один раз. Голосуйте відповідально, видалити відданий голос неможливо.

4. З однієї IP-адреси можна проголосувати лише 1 раз за 1 ідею. Якщо Ви користуєтеся мережею, до якої підключені інші користувачі, - ймовірно, у Вас буде загальна IP-адреса. Якщо хтось з такої мережі вже проголосував за конкретну ідею, то Ваш голос за цю ж ідею зарахований не буде.

5.Для обмеження використання сторонніх сервісів (проксі і VPN) з метою накрутки голосів можливість прийому голосів обмежена лише IP-адресами України.

  Щоб вибрати найкращу ідею, перейдіть за посиланням: http://spp-dtek.com.ua/uk/golosovanie-gsr2019/?region_code=La