Вінницька торгово-промислова палата започатковує діяльність постійно діючого енергетичного пулу (добровільного об’єднання).

 Мета – створити майданчик для замислення та обговорення питань енергоефективності як бізнесу, так і власного життя, запропонувати перспективні шляхи зменшення енергоспоживання, навчитися економити. Учасники пулу представлятимуть три категорії бізнесу – споживачів енергетичних ресурсів (основна група),  компанії, які займаються постачанням енергоефективного обладнання, фінансуванням заходів з енергозбереження, проведенням енергоаудиту (друга група) та експертів у галузі енергетики, які будуть ділитися досягнутими результатами у цих напрямках. Енергетичний пул -  місце, де можна буде обмінятись останньою інформацією, дізнатись про сучасне обладнання, навчитись менше споживати, менше втрачати, визначити проблеми ринку. Cесії будуть регулярно відбуватись в приміщеннях Вінницької ТПП із залученням провідних фахівців даного напрямку. Найближча зустріч планується 12 жовтня 2017 року о 10 годині за адресою вул. Соборна 68, другий поверх, та буде приурочена до початку опалювального сезону 2017-2018 р. Засідання першої сесії відбудуться 12 жовтня, 21 листопада та 22 грудня.

  Просимо залучитись до участі у пулі.
  Участь для споживачів енергетичних ресурсів – безкоштовна!
  Реестрація обов'язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/D8SB9vb8btDQPfAv1

  Участь для постачальників – 1000 грн. на 3 місяці.
  Реестрація обов'язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/QXXOzPHZG4jUx3283

  Для постачальників будуть надані таки послуги:

-         виступ перед аудиторією з інформацією про діяльність, запропоновані послуги та комерційні пропозиції до 15 хв. один раз за сесію протягом 3-х місяців;

-         роздача рекламних матеріалів, буклетів, флаєрів та інше учасникам сесії – 3 рази протягом 3-х місяців;

-         електронна розсилка комерційної пропозиції компанії (об’єм обмежений) мережею Вінницької ТПП - один раз протягом 3 місяців;

-         розміщення комерційної пропозиції компанії на сайті Вінницької ТПП та на її сторінці у Фейсбук.

-         інформування компанії в разі звернення до Вінницької ТПП потенційних замовників.
Подробиці за телефонами: 043-252-03-54; 050-335-96-19.
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

Огорожа майбутньої СЕСОгорожа майбутньої СЕС  ДТЕК Ладижинська ТЕС почала будувати сонячну електростанцію (СЕС) на лівому березі Південного Бугу. Перший із двох запланованих об’єктів матиме потужність 0,5 МВт і  розміститься на східній частині верхньої похилої поверхні ладижинської греблі.  Другий за терміном об’єкт будівництва  змонтують нижче брукової дороги - заїзду до ГЕС. Він буде вдвічі потужніший – 1 МВт. Загальні інвестиції в проект становлять 21 млн грн.

  «Ідея створення сонячної електростанції на березі Південного Бугу виникла вже давно. Адже на східному схилі греблі Ладижинської ГЕС достатня інсоляція (не менше 7 годин), а саме місце не може бути використане ні під сільгоспвиробництво, ні під будівництво, – каже директор ДТЕК Ладижинська ТЕС Олександр Бобрик. – Загальна потужність цієї електростанції 1500 кВт. За рік вона зможе виробити 610 тис. кВт*год. Очікується, що проект окупить себе Заглиблення для монтажу каркаса виконуються вручнуЗаглиблення для монтажу каркаса виконуються вручнувже за 8 років».

  Ладижинська СЕС створюється на виконання державної програми розвитку сонячної енергетики в Україні з максимальним використанням діючої інфраструктури генерації і видачі електричної потужності Ладижинської ГЕС та з забезпеченням надійного і якісного електропостачання об'єктів народного господарства.

  Про початок будівництва СЕС красномовно говорить двометрова огорожа із металевої сітки, яку вже почали встановлювати вздовж східного краю греблі задля захисту сонячних панелей з метою виключення можливості проникнення на територію СЕС сторонніх осіб і тварин та уникнення випадків вандалізму.

  Після закінчення будівництва огорожі  на ній буде встановлене відеоспостереження, охоронна сигналізація та освітлення СЕС.  На цьому місці встановлять сонячні панеліНа цьому місці встановлять сонячні панеліВиконавець робіт – ТОВ «Електроналадка»  планує завершити монтаж першого об’єкта вже у грудні 2017 року. 

  «Перш ніж почати роботи з монтажу сонячних панелей, ми вирішили огородити периметр майбутньої електростанції, щоб уникнути спроб крадіжки та випадків звичайного вандалізму.  Наступного тижня почнемо монтаж металевої сітки,  буріння свердловин для встановлення несучих балок кріплення самих панелей, – пояснює інженер ТОВ «Електроналадка» Микола Муравицький,  – терміни у нас доволі стислі, то ж будемо намагатися завершити всі роботи до 22 грудня – професійного свята енергетиків».