18 березня 2013р. в м. Ладижин Вінницької області відбулося представлення проекту «Реформування міського освітнього простору в Ладижині». Ідея проекту була ініційована Спільнотою Соціально Відповідальний Бізнес у партнерстві з компанією Microsoft Україна. У презентації взяли участь директори ладижинських шкіл, представники управління освіти міста Ладижин та Агенції місцевого економічного розвитку Ладижин.
  Основна мета даного проекту - створення в місті Ладижин єдиного освітнього простору – сучасної моделі шкільної освіти, що надає вчителям доступ до якісних навчальних матеріалів та нових технологій навчання, школярам – можливість використовувати комп’ютери для навчання та особистого розвитку, батькам – змогу контролювати безпеку своїх дітей у інтернет мережі. Цих завдань планується досягнути шляхом забезпечення учнів власними портативними комп’ютерами з новітніми ліцензійними навчальними матеріалами. Пристрої планується підключити до спільної освітньої мережі підвищеного захисту. Проектом передбачено також спеціальні навчання для вчителів, що допоможуть у безпосередньому впровадженні інтерактивних навчальних програм у школах. Результатом цього стане підвищення якості освіти у місті, зростання конкурентоспроможності та привабливості Ладижина, а найважливіше – зростання кількості кваліфікованої молоді зі знаннями затребуваними на ринку праці.
  Як зазначив Володимир Воробей, керуючий партнер Спільноти СВБ: «Даний проект дасть можливість суттєво підвищити рівень освіти, що в свою чергу дасть більшу імовірність вступу школярів у ВНЗ за рахунок отримання якісніших знань. Це також буде хорошою можливістю для батьків школярів брати активнішу участь в освітньому процесі дітей та слідкувати в постійному режимі за їхніми успіхами. Цей проект уже реалізовується компанією Microsoft у багатьох країнах світу, зокрема в Росії, Індії, Бразилії, країнах центральної Азії, Європі. Україна лише приєднується до цього процесу, тому Ладижин має унікальну можливість стати одним з перших міст України, де проект буде впроваджено».
  Для успішної реалізації цього проекту ключовою є всебічна його підтримка громадою міста, міською владою, батьками, вчителями та самими учнями. Тому під час презентації 18 березня було досягнуто домовленостей шкіл про запуск комплексної інформаційної кампанії про проект та проведення опитування громадської думки щодо доцільності та можливості його реалізації у Ладижині.