Ініціативна група «Світлоеконом» з проектом «Встановлення світлодіодного освітлення прибудинкової території б.54 та б.56 по вул. Процишина» завершує в Ладижині сезон реалізації проектів конкурсу мін-грантів «Громада своїми руками» у 2018 році.

   «Проблема відстуності освітлення біля під’їздів була дуже актуальною для цих 2-х будинків. Тому було вирішено об’єднати жителів для вирішення спільної проблеми. Всього придбано 36 енергозберігаючих світильників, які встановлені у 18-ти під’їздах, - перед входом та відразу за дверима в під’їзді, прокладено 180 м кабелю», - розповідає Анатолій Травкін, керівник проекту, інженер ЕЦ ДТЕК Ладижинської ТЕС.

   «Плануємо замінити ще освітлення в під’їздах на світлодіодне з датчиками руху», - додає учасник ініціативної групи, начальник дільниці зв'язку ЕЦ ДТЕК Ладижинської ТЕС, депутат Ладижинської міської ради Олександр Вандзіляк.

   Загалом в рамках конкурсу мін-грантів «Громада своїми руками» у 2018 році в Ладижині реалізовано 9 проектів, на виконання яких компанія «ДТЕК» направила 414 тисяч гривень.