Сьогодні, 4 липня в приміщенні сесійної зали Ладижинської міської ради відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Громада своїми руками - 2018». Сертифікати керівникам проектів вручили секретар Ладижинської міської ради Людмила Бучко та директор ДТЕК Ладижинська ТЕС Олександр Бобрик.

  На участь у конкурсі міні-грантів в рамках реалізації конкурсу «Громада своїми руками - 2018» подано 18 заявок від жителів м. Ладижина, 2 заявки від жителів с. Степашки Гайсинського району, 6 заявок від жителів с. Михайлівка Тульчинського району та 2 заявки від жителів с. Заозерне Тульчинського району, які були розглянуті учасникам Конкурсної комісії та оформлені у відповідних формах оцінки.

  За умовами конкурсу учасники, які зайняли перших 10 місць за результатами онлайн-голосування, що відбувалось на сайті http://spp-dtek.com.ua, отримали додатково 5 балів до середньої оцінки Конкурсної комісії. У 2018 році визначені ключові напрями в конкурсі - "Енергоефективність в ЖКГ" та новий напрям - "Екологія".  Заявки з енергоефективності від ініціативних груп багатоквартирних будинків отримали додатково 5 балів до середньої оцінки Конкурсної комісії. Заявки з освітлення в селах отримали додатково 10 балів до середньої оцінки Конкурсної комісії. Заявки з тематики екології отримали додатково 5 балів до середньої оцінки Конкурсної комісії.

 За результатами оцінки проектних заявок Конкурсною комісією та результатами онлайн-голосування, визначені переможцями конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» в м. Ладижині у 2018 році із загальним бюджетом 414 тисяч гривень 9 проектів: 

ID заявки Кількість балів Керівник проекту Назва ініціативної групи Назва проекту
VyLa1708 60 Бурдейна Т.І. Інноваційний прорив Модернізація системи освітлення 20 навчальних кімнат Ладижинського НВК №1
VyLa2092 58 Пащук Т.О. Турботливі батьки Веселі каруселі
VyLa1958 55 Великотрав О.В. Світлодом Реконструкція щоглового освітлення стадіону у дворі будинків 30, 31, 90, 91, 92
VyLa2093 55 Травкін А.І. Світлоеконом Встановлення світлодіодного освітлення прибудинкової території б.54 та б.56 по вул. Процишина
VyLa1441 52 Родіонов А. А. Модернзбереження-60 Модернізація освітлення та заміна вхідних дверей під'їздів будинку 60 по вул. Ентузіастів
VyLa2062 50 Малець В.В. За доступну медицину Забезпечення доступності медичних послуг
VyLa1963 50 Васенко В.Л. Енергоеконом Реконструкція під'їздного освітлення буд. 32 по вул. Процишина
VyLa2130 49 Чорний В.П. Світлий підїзд 18-го будинку Реконструкція внутрішньопідїздного освітлення будинку 18
VyLa2176 49 Рябокінь О.С. Інноваційний прорив Встановлення спортивного майданчика "Здорова дитина-здорова нація!"

Також визначено переможцями конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» в с. Степашки Гайсинського району, с. Михайлівка Тульчинського району та с. Заозерне Тульчинського району у 2018 році із загальним бюджетом 320 тисяч гривень 6 проектів:

ID заявки Кількість балів Керівник проекту Назва ініціативної групи Назва проекту
VyZa2061 67 Шикирява Г. В.

Подоляни

Дах для “Сонечка»
VySt2139 66 Панченко І. П. ГО «Фонд розвитку територіальної громади с. Степашки» Реконструкція мережі вуличного освітлення по вулицях Жовтнева, Набережна, М.Рудика
VySt2140 66 Панченко І. П. ГО «Фонд розвитку територіальної громади с. Степашки» Реконструкція мережі вуличного освітлення по вулицях Партизанська, Зарічна, Піщана
VyZa2060 66 Шикирява Г. В.

Подоляни

Ремонт даху на ФАПі
VyMh1717 62 Соломатіна Л. В. Здорове населення громади Тепле приміщення-якісне медичне обслугогування
VyMh1712 57 Соломатіна Л. В. Здорове населення громади Якісне медичне обслуговування-здорове населення

  Завершилось онлайн-голосування за кращі ідеї на великі гранти 2018 року проекту ДТЕК «Громада своїми руками», в якому ладижинці були найактивнішими серед усіх міст-учасників. Перше місце з результатом 15055 голосів виборола ідея «Створення зали для занять спортом у приміщенні ЗОШ №4».

  Після привітання учасників директор ДТЕК Ладижинська ТЕС Олександр Бобрик зазначив, що компанія ДТЕК дбає про те, щоб мешканцям Ладижина було комфортно не лише працювати на робочих місцях, але й затишно почуватися у своєму будинку, під’їзді, квартирі. Саме тому компанія ДТЕК 6-й рік поспіль проводить конкурс, завдяки якому мешканці міста мають можливість проявити ініціативу та встановити у своєму дворі ігровий чи спортивний майданчик, сучасне світлодіодне освітлення в під’їзді чи на прибудинковій території. Секретар Ладижинської міської ради Людмила Бучко подякувала компанії ДТЕК за значну фінансову підтримку проектів, що сприяють соціально-економічному розвитку міста, а також небайдужим ладижинцям за ініціативу та активність.