Ще один дитячий майданчик стане улюбленим місцем відпочинку дітвори, на його відкриття зібралися юні та дорослі ладижинці.

   Проект «Придбання обладнання для дитячого спортивного майданчика по вул. Процишина» реалізовано за фінансової підтримки компанії «ДТЕК».

   Облаштувано майданчик, на якому встановлено 2 дитячих ігрових комплекси, 1 дитячий гімнастичний комплекс, 6 спортивних тренажерів та альтанку.

  «Майданчик поставили за два дні, завдячуючи учасникам ініціативної групи Олені Топаловій та Наталії Розлуцькій, які для цього доклали багато зусиль. Головне – дітки задоволені та проводять майже весь день, граючись на свіжому повітрі, а не біля екранів монітора. Найближчими днями планується проведення суботника мешканцями навколишніх будинків, під час якого буде утрамбований завезений пісок», - розповідає керівник проекту, заступник начальника ЕЦ ДТЕК Ладижинська ТЕС, депутат Ладижинської міської ради Олександр Вандзіляк.

   Анна Войтович, щаслива мама трьох діток, подякувала за турботу про дітей: «Тепер можемо посидіти та відпочити в альтанці, поки малюки налазяться та настрибаються досхочу».