Метою проведення Конкурсу «Громада своїми руками» є сприяння розвитку громадської активності та ініціативності серед жителів для громадських організацій, органів самоорганізації населення (ОСН) та ініціативних груп громадських активістів, спрямованих на вирішення місцевих проблем територіальних громад.

  Учасниками конкурсу можуть бути:

- Міські та сільські громадські організації, що мають код неприбутковості 006, зареєстровані та діють на території громад: Ладижин; с. Заозерне, с. Михайлівка Тульчинського району; с. Степашки Гайсинського району .

- Органи самоорганізації населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків які зареєстровані та діють на території громад: Ладижин; с. Заозерне, с. Михайлівка Тульчинського району; с. Степашки Гайсинського району .

- Ініціативні групи громадян, що проживають у межах територіальних громад:  Ладижин; с. Заозерне, с. Михайлівка Тульчинського району; с. Степашки Гайсинського району.

  Пріоритетні напрямки діяльності в рамках Конкурсу:

  1. Підтримка громадських ініціатив в соціальній сфері.
  2. Підтримка громадських ініціатив у сфері енергоефективності в житлово-комунальному господарстві.
  3. Підтримка громадських ініціатив у сфері пропаганди здорового способу життя та популяризації занять спортом.
  4. Підтримка та розвиток освітніх, культурних і творчих ініціатив.
  5. Підтримка ініціатив у сфері благоустрою міста.
  6. Підтримка ініціатив у сфері екології.

  Для отримання фінансування учасникам Конкурсу необхідно представити власний внесок в розмірі не менше 10% від запитуваної суми. Власний внесок може бути представлений не фінансовими ресурсами або внеском з інших джерел, в т.ч. і ресурсами партнерів міні-проекту.

У Конкурсі можуть брати участь проекти, дата початку реалізації яких запланована на строк не раніше 06 липня 2018 року та дата закінчення – не пізніше 30 листопада 2018 року.

  В рамках Конкурсу міні-грантів не фінансуються:

-        Проекти, спрямовані на політичну чи виборчу діяльність.

-        Комерційні проекти, метою яких є отримання прибутку.

-        Надання прямої матеріальної допомоги.

-        Проведення персональних виставок або видання персональних публікацій.

-        Заробітна плата учасників проекту.

-        Ремонт техніки.

-        Купівля техніки для проектів громадських організацій та ініціативних груп громадян.

  Витрати, здійснені конкурсантами до одержання гранту та після закінчення терміну реалізації міні-проекту, оплаті не підлягають.

  Якщо проектом передбачено будівництво або відновлення об'єкта благоустрою, даний проект може брати участь у Конкурсі тільки при наявності гарантійного листа про те, що збудований об'єкт перейде у комунальну власність міста або буде переданий на баланс іншої організації, яка візьме його на баланс та буде утримувати і обслуговувати надалі.

  Для участі в Конкурсі приймаються проектні Заявки за затвердженою формою, яку можна скачати за посиланням: http://amerlad.org.ua/ua/amer/sotsialna-sfera/misto-svoimy-rukamy.html. Додатки до форми проектної Заявки (інформація про учасників ініціативної групи, копія протоколу створення ініціативної групи та гарантійний лист) є невід'ємною частиною проектної Заявки. Відсутність додатків до проектної Заявки є підставою для відмови в участі у Конкурсі.

  Консультації  щодо подання заявок на участь в Конкурсі надаються за телефоном: 6-12-94 та в офісі АМЕР за адресою: м. Ладижин, вул. Проциишина, 10 Г, 2 поверх – щоденно у робочі дні з 9.00 години до 17.00 години, без перерви.