Вчора в Степашках відбулась урочиста презентація одразу двох проектів конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками»«Облаштування зони відпочинку в прибережній смузі річки Південний Буг для жителів громади с. Степашки» та «Сучасний спортивний майданчик – шлях до здорової нації».  Ініціатором проектів виступила ГО «Фонд розвитку територіальної громади с. Степашки», керівник проектів – Ірина Панченко, директор Степаської школи. Для реалізації проектів компанія ДТЕК направила 90 тисяч гривень.

  Завдяки реалізації проекту «Сучасний спортивний майданчик – шлях до здорової нації» в Степаській СЗШ І-ІІІ ст.  встановлено тренажери для школярів, а на сільському пляжі відтепер стоятимуть гойдалки, карусель та гімнастичний комплекс «Спортишка».

  «Основна частина прибережної зони зайнята присадибними ділянками, проте є вільна ділянка протяжністю 400 м, на якій було вирішено створити зону відпочинку для жителів громади та гостей» , - розповідає сільський голова Василь Шестопал.

  «Існуючий шкільний спортивний майданчик не відповідає вимогам сьогодення ні за естетичним виглядом, ні за фізкультурно-оздоровчими вимогами до обладнання. Тому актуальність даного проекту, реалізованого за фінансової підтримки компанії «ДТЕК», полягає у встановленні на території школи безпечних у застосуванні сучасних вуличних спортивних тренажерів для урізноманітнення занять фізкультурою на свіжому повітрі, які сприятимуть формуванню здорового розвитку організму учнів», - зазначила  керівник проектів Ірина Панченко. 

     Детально з проектом «Сучасний спортивний майданчик – шлях до здорової нації» можна ознайомитись на сайті Заозернянської школи за посиланням: http://stp.gnedu.vn.ua/news-110.html