Цієї весни мешканці 7 областей України можуть взяти участь в щорічному соціальному проекті компанії ДТЕК - «Громада своїми руками». У 2017 році в рамках проекту відбудеться два конкурси: Конкурс заявок на отримання міні-грантів (до 50 тисяч гривень) та Конкурс ідей на отримання великого гранту для пілотних територій (до 200 тисяч гривень). Обидва конкурси спрямовані на реалізацію великих і маленьких ідей, які покликані поліпшити населені пункти, в яких живуть учасники конкурсу.

  Проект «Громада своїми руками» створений для ініціативних і небайдужих людей, які давно мріють про позитивні зміни на своїх територіях і хочуть втілити їх в життя. Для того, щоб в конкурсі могли брати участь не тільки жителі міст, а й будь-яких інших населених пунктів України, прийнято рішення дати проекту нову назву. Тому в 2017 році «Місто своїми руками» перейменовано в «Громаду своїми руками».

  Цього року розмір максимальної суми міні-гранту збільшений до 50 тисяч гривень. Учасники конкурсу можуть на цю суму, наприклад, привести в порядок своє подвір’я або найближчий парк, обладнати поруч з будинком дитячий чи спортивний майданчики, створити умови для зайнятості і самовираження своїх дітей, підтримати освіту або культуру, допомогти дітям-сиротам, людям похилого віку та особом з інвалідністю. Заявки на участь в конкурсі міні-грантів приймаються до 26 травня 2017 року року через сайт соціального партнерства ДТЕК http://spp-dtek.com.ua. Заявки на міні-гранти оцінюватиме Конкурсна комісія. Далі переможці займаються втіленням своїх проектів в життя.

Також мешканці пілотних територій зможуть взяти участь в конкурсі ідей на реалізацію великого проекту на суму до 200 тисяч гривень. Тобто кожен бажаючий зможе подати ідею на реалізацію масштабного проекту, який, на його погляд, вимагає поліпшення або створення з нуля. Це може бути міський парк розваг, місце дозвілля і відпочинку, і так далі. Подача ідей буде здійснюватися в довільній формі безпосередньо на адресу Агентств місцевого розвитку на територіях, а також через сайт соціального партнерства ДТЕК http://spp-dtek.com.ua через заповнення форми. Термін прийому ідей від жителів на великий проект - до 15 травня 2017 року.

  В рамках проекту на пілотних територіях-учасниках відбудуться проведення міських заходів період з 15 травня по 15 червня 2017 року. У цей час будуть оголошені переможці конкурсу ідей. Після чого на пілотних територіях будуть сформовані Робочі групи за участю запрошених архітекторів для опрацювання та подальшого втілення ідей в життя. Крім того, буде створена Національна Конкурсна комісія, котра визначить 5 кращих проектів серед всіх територій-учасників і визначить їх рейтинг. Це дасть можливість ініціативним групам кращих 5 проектів додатково отримати гранти від 20 тисяч гривень до 100 тисяч гривень для можливості реалізації додаткової діяльності в рамках своїх міні-проектів.

  У 2017 році адміністраторами проекту на 42 територіях (містах/районах) виступають Агентства місцевого розвитку, які були створені за підтримки компанії ДТЕК: Дніпропетровська область: міста Павлоград, Першотравенськ, Тернівка, Зеленодольська ОТГ, а також Павлоградський і Петропавлівський райони.

Донецька область: Велике Добропілля (міста Добропілля, Білицьке, Білозерське, смт Новодонецьке), Олександрівський район (с. Іверське, с. Спасько-Михайлівка, с. Степанівка, с. Весела гора, с. Криниці), Добропільський район (с. Світле , с. Ганнівка, с. Добропілля, с.Святогорівка), м Курахово, с. Дачне, смт Миронівський.
Вінницька область: м Ладижин, Тульчинський район (с. Заозерне, с. Михайлівка), Гайсинський район (с. Степашки).

Івано-Франківська область: м. Бурштин, Галицький район (м. Галич, с. Бовшів, с. Коростовичі, с. Старий Мартинів, с. Дем'янів, с. Демешківці, с. Задністрянське, с. Комарів).
Львівська область: смт Добротвір, Кам'янка-Бузький район (с. Сілець, с. Прибужани, с. Старий Добротвір).

Луганська область: м. Щастя, смт Петропавлів.

Запорізька область: м. Енергодар

  Список пілотних територій для участі жителів у конкурсі ідей на отримання великого гранту:
Дніпропетровська область: м Павлоград, м Першотравенськ, м Тернівка, Зеленодольська ОТГ.
Донецька область: м Добропілля, м Білицьке, м Білозерське, смт Новодонецьке, м Курахово, смт Миронівський.
Вінницька область: м Ладижин.
Івано-Франківська область: м Бурштин.
Львівська область: смт Добротвір.
Луганська область: м Щастя.
Запорізька область: м. Енергодар

  Організатором  конкурсу в Ладижині виступає Ладижинська міська рада, адміністратор конкурсу  - Агенція місцевого економічного розвитку. Консультації  щодо подання заявок на участь в Конкурсі надаються за телефоном: 6-12-94 та в офісі АМЕР за адресою: м. Ладижин, вул. Проциишина, 10 Г, 2 поверх – щоденно у робочі дні з 9.00 години до 17.00 години без перерви.