ДТЕК разом зі спільнотою «Соціально відповідальний бізнес» розпочав навчання виконавчих директорів і менеджерів Агентств місцевого розвитку (АМР), створених у містах присутності бізнесу ДТЕК. DTEKDTEK

 На першому навчальному семінарі були присутні представники новостворених АМР міст присутності ДТЕК у Східній Україні: Першотравенська, Зугреса, Курахового, Добропілля, Зеленодольська, Свердловська, Ровеньків, Щастя, Енергодара, Павлограда, Тернівки. Експерти спільноти «Соціально відповідальний бізнес» пояснили учасникам основні принципи роботи, поділилися досвідом АМР у містах присутності ДТЕК у Західній Україні, де подібні організації вже результативно працюють з минулого року.

Основне завдання агентств – налагодити в містах присутності ефективну взаємодію бізнесу та громадських організацій з органами місцевого самоврядування. Статус і функціонал АМР дозволяють вивести малий і середній бізнес на новий рівень, максимально сприяти залученню інвестицій у міста, розвивати такі напрямки, як енергоефективність, комунальне господарство, захист довкілля. Результатом діяльності АМР має стати збільшення кількості робочих місць і підвищення соціальної активності місцевого населення, як це відбувається в таких країнах, як Канада, Туреччина та інших.

СВБСВБ«Для того щоб зробити міста присутності ДТЕК максимально комфортними для проживання, ми повинні створити юридичне, соціальне і навіть емоційне середовище, яке сприятиме їхньому розвитку. Мешканці мають відчувати себе важливою частиною суспільства, відчувати, що вони можуть самостійно змінювати своє життя і життя оточуючих на краще. Заради цього створюються Агентства місцевого розвитку, керувати якими будуть представники місцевих громад. Це люди, здатні повести за собою ініціативних громадян, надихнути їх на зміни, дати їм можливість із нашою допомогою залучити інвестиції у розвиток міста, створювати нові бізнеси і робочі місця, вирішувати наболілі соціальні проблеми», – сказав директор із зовнішніх зв'язків ДТЕК Олександр Толкач.

 «ДТЕК – перша компанія в Україні, яка на такому високому рівні займається розвитком регіонів. Створення АМР є одним із найбільших соціальних проектів у країні на сьогодні. Результати ми зможемо побачити вже через три роки», – прокоментував партнер спільноти «Соціально відповідальний бізнес» Володимир Воробей.

Джерело -  http://www.dtek.com.