Фонд підтримки підприємництва є одним із проектів АМЕР, що реалізується в рамках Програми соціального партнерства компанії ДТЕК та м. Ладижин, спрямований на розвиток бізнес-середовища у місті Ладижин. Допомога підприємцямДопомога підприємцям

Фонд підтримки підприємництва дає можливість отримати поворотну фінансову допомогу для розвитку підприємництва у м.Ладижин, що сприяє створенню додаткових робочих місць для населення.

Заявки на отримання поворотної фінансової допомоги можуть подавати приватні підприємці м. Ладижин, а також люди, які бажають започаткувати власний бізнес. Умови надання поворотної допомоги:

• Допомога надається на термін до 3 років;

• Розмір допомоги не перевищує 20 000 грн.;

• Обов’язково умовою отримання допомоги є подача бізнес-плану.

Додатково можна скористатися послугами: бухгалтера, який надасть консультації з питань законодавства, бухгалтерського обліку ; юриста , який допоможе Вам в реєстрації договорів проконсультує, щодо правоустановчих документів і т.д.

На сьогодні ми видали першу фінансову допомогу у розмірі 18 тис. грн., приватному підприємцю для виготовлення металевих конструкцій. Ще є два заявники на отримання поворотної фінансової допомоги, які закінчують розробку бізнес-плану та збір необхідних документів.

Детальніше про стратегічний напрямок «Фонд підтримки підприємництва» Ви маєте змогу дізнатися, завітавши до нас особисто, ми знаходимося за адресою: м. Ладижин, вул. Процишина, 10Г.