Концепція зеленого офісу

Зелений офіс — це концепція управління організацією, що дозволяє зменшити її негативний вплив на навколишнє середовище шляхом максимального збереження ресурсів та енергії і зменшення кількості відходів

Для ознайомлення завантажте файл pdf-icon-hi

Зелений офіс – з турботою про довкілля, з вигодою для бізнесу

Зелений офіс (ЗО) – це концепція управління ор ганізацією, яка має на меті зменшити негативний вплив діяльності компанії на навколишнє середови ще та сприяти раціональному використанню ре сурсів. Компанії, які реалізують свою діяльність відповідно до рекомендацій зеленого офісу, раціональніше використовують ресурси та енергію, зменшують кількість відходів при роботі в офісних приміщеннях та покращують свою репутацію в очах споживачів, клієнтів та партнерів.

Для ознайомлення завантажте файл pdf-icon-hi

Каталог проектів щодо енергозбереження у житлово-комунальному господарстві України 2010 рік

Пропонуємо Вашій увазі “Каталог проектів щодо енергозбереження у житлово-комунальному господарстві України”, що узагальнює інформацію про наявний в Україні на місцевому рівні успішний досвід у сфері енергозбереження й енергоефективності на об’єктах житлово-комунальної сфери.

Для ознайомлення завантажте файл pdf-icon-hi

Кращі практики щодо енергозбереження у житлово-комунальному господарстві України

Пропонуємо вашій увазі брошуру “Кращі практики щодо енергозбереження у житлово-комунальному господарстві України”. Це видання є другим із серії публікацій, що узагальнюють наявний в Україні успішний досвід у сфері енергозбереження.

Для ознайомлення завантажте файл pdf-icon-hi