«ДТЕК Дніпрообленерго» за свій рахунок встановить споживачам цьогоріч 22 тисячі «розумних лічильників», які дозволять економити на електроенергії до 30%. Загальна цифра клієнтів компанії, які користуються новими лічильниками, таким чином збільшиться до 47 тисяч.

 «ДТЕК Дніпрообленерго» в 2012 році підключив до «розумних лічильників» 25 тисяч клієнтів. Цьогоріч компанія має намір встановити зручну і сучасну систему обліку електроенергії ще приблизно 22 тисячам споживачів. «Розумні лічильники» допомагають споживачам заощаджувати, а компанії – підвищувати ефективність. Згідно зі встановленими в Україні тарифами, електроенергія, яку використовують побутові клієнти в нічні або денні години, оплачується за нижчими цінами, ніж спожита вранці або ввечері. 

 «Розумні лічильники» фіксують витрату електроенергії в різний час доби, надаючи клієнтам можливість платити за електроенергію за різними тарифами. Таким чином, ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» надає своїм абонентам можливість на законних підставах економити до 30% витрат за електроенергію.

 Для зручності клієнтів компанія максимально спростила процедуру встановлення таких лічильників: споживачі платять 195 грн тільки за послуги параметризації приладу, натомість сам лічильник і його встановлення «Дніпрообленерго» оплачує зі свого бюджету. «Розумні лічильники» інтегровані з автоматизованою системою контролю обліку електроенергії (АСКОЕ), яка була впроваджена компанією для поліпшення якості обслуговування клієнтів. АСКОЕ дозволяє в режимі online передавати показання щодо споживання електроенергії до системи обліку «ДТЕК Дніпрообленерго». «Особистий кабінет побутового споживача» «ДТЕК Дніпрообленерго» дозволяє керувати розрахунками за електроенергію (внесення показань, звірення сальдо, оплата за електроенергію) цілодобово в робочі дні, вихідні та святкові дні. 

"Ми одними з перших серед енергокомпаній України впровадили автоматизовану систему контролю та обліку електроенергії побутових абонентів. Ця систем значно спростила розрахунки і нам, і нашим споживачам, – зазначив комерційний директор «ДТЕК Дніпрообленерго» Юрій Паршин.