Головний секрет успіху в житті полягає в тому,

                                                                                                                                             щоб знайти своє призначення, а потім реалізувати його.
                                                                                                                                             Генрі Форд


В рамках Програми Соціального Партнерства ДТЕК та м. Ладижин Агенція місцевого економічного розвитку м. Ладижин впроваджує проект, «Бізнес-інкубатор». Бізнес інкубаторБізнес інкубатор
Як показує статистика, загальна частка енергійних та заповзятих людей у нашому суспільстві складає 5-7%. Це означає, що в Ладижині близько 1200 людей, що мають унікальні навички або власні ідеї, які б хотіли втілити в життя. Але той, хто наважиться реалізувати власну справу, часто стикається з безліччю перешкод, про які він і не здогадувався.
Саме це стало поштовхом для створення «Бізнес-інкубатору». Бізнес інкубатор - це приміщення, яке надається на певний час, разом з обладнанням та іншим майном, суб’єктам малого та середнього бізнесу, що розпочинають свою підприємницьку діяльність.
Наразі в АМЕР є облаштоване приміщення для бізнес інкубатора. Агенція допоможе вирішити адміністративні і технічні питання, зробити старт у консультаційному ключі та у практичній обстановці. Також можливий широкий набір інших (консалтингових) послуг, передача технологій, пропозиції по проведенню семінарів і тренінгів і т. д. Його першими клієнтами мають можливість стати випускники ВУЗів, молоді підприємці та бізнесмени міста Ладижин. Учасники проекту працюватимуть під «крилом» досвідчених тренерів і практиків.
Цей проект створений для більш ефективної підготовки і випуску успішних підприємців, що є фінансово життєздатними й автономними.
Не залишайте свої ідеї нереалізованими, передчасно ховаючи їх через неспроможність довести до кінця. Звертайтесь до Агенції місцевого економічного розвитку м. Ладижин – ми завжди готові прийти Вам на допомогу.
Для подачі заявки на участь у проекті «Бізнес-інкубатор», потрібно надіслати короткий опис Вашої бізнес-ідеї та контактну інформацію: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або завітавши, до нас за адресою: м. Ладижин, вул. Процишина, 10Г.,тел.61294.