EFFI - це кліматичні панелі. Енергоефективна система для опалення та охолодження приміщень. Застосування водяних стельових клімат-панелей дозволяє скоротити витрати вдвічі.

Замість нагрівання повітря, кліматична панель трансформує теплову енергію в інфрачервоні промені, які напряму нагрівають всі поверхні і предмети в приміщенні.

Головна перевага екологічних клімат-панелей EFFI - більш ефективне споживання енергоресурсів у порівнянні з іншими системами опалення та охолодження приміщень. Інвестуючи в енергозберігаючу систему клімату, ви знижуєте свої витрати, підвищуючи ефективність підприємства.

Зроблено в Україні. Кліматичні панелі EFFI - український продукт. Вони виготовляються українськими фахівцями на українському обладнанні в стінах українського підприємства.

Тепло- або холодоносієм в клімат-панелях є вода. Джерело тепла або холоду при цьому може бути будь-який: газовий або електричний котел, твердопаливна система, тепловий насос, централізовані мережі опалення, системи утилізації промислового тепла і так далі.

Система кліматичних панелей може бути застосована в будь-якому приміщенні. Однак, високий показник енергоефективності досягається при висоті підвісу від 3 метрів. При підвісі на менших висотах, клімат-панелі показують ефективності на рівні інших систем створення клімату, зберігаючи при цьому свої інші переваги. 

Детально ознайомитись з кліматичними панелями та перевагами від їх застосування, можна на сайті виробника - http://effi.com.ua/.