21 лютого  в рамках реалізації Програми соціального партнерства компанії ДТЕК та міста Ладижин відбулось перше засідання Наглядової ради Агенції Місцевого Економічного Розвитку та Комітету з впровадження Стратегії Соціального Партнерства.Засідання наглядової радиЗасідання наглядової ради

 Участь у засіданні Наглядової Ради і Комітету з впровадження Стратегії взяли: керівник департаменту із соціального розвитку ДТЕК Вікторія Гриб, заступники міського голови Ладижина: Павло Анущенко та Олександр Ткачук, депутат міської ради Микола Цехместрук, заступник директора Ладижинської ТЕС Богдан Михайлишин, в.о. виконавчого директора асоціації АРРЄІ Любов Мочарська та інші.

Наглядовою радою Агенції було затверджено ряд положень про конкурси, які будуть проходити у поточному році, а також заслухано звіт керівника Агенції про виконану роботу у 2012 році.

КомітетКомітет

 На засіданні Комітету з впровадження Стратегії Соціального Партнерства затверджено процедуру моніторингу та реалізації проектів, які планується втілити  упродовж 2013-2015 рр., та ряд інших нормативних документів. Створено конкурсну комісію, із числа представників місцевої влади, громади та представника компанії, для визначення виконавців проведення робіт по проектах Стратегії.

Особливу увагу було приділено затвердженню програми інформування та залучення населення про проектів, що впроваджуються в рамках Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК та міста Ладижин.

В рамках  Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК  в місті Ладижин  у 2013 році заплановано реалізувати  близько 15 проектів, на загальну суму понад 4,6 млн. гривень у 5-ти основних галузях: охорона здоров’я, енергоефективність, розвиток соціально значимої інфраструктури, громади та бізнес середовища.Звіт керівника АгенціїЗвіт керівника Агенції

Серед запланованих проектів поточного року - проведення ремонтних робіт клінічної лабораторії, офтальмологічного кабінету та дитячого відділення лікарні, створення  центру телемедецини та закупівля сучасного діагностичного обладнання для ТМО  Ладижина, енергоаудит та впровадження заходів з енергозбереження, облаштування центру підтримки бізнесу та бізнес інкубатора в структурі АМЕР і ряд інших важливих проектів, що покликані створити громаді комфортні умови проживання.