Рішенням 13 сесії Ладижинської міської ради 7 скликання №428 від 10 жовтня 2017 року затверджено “Стратегію розвитку міста Ладижина до 2025 року», розроблену за участі експертів Проекту ПРОМІС. Над Стратегією працювала робоча група, до складу якої увійшли понад 50 ладижинських фахівців з місцевого економічного розвитку: працівники органів місцевого самоврядування, представники місцевих державних установ, депутати Ладижинської міської ради, працівники комунальних підприємств, організацій та установ працівники містоутворюючих підприємств, працівники навчальних закладів міста, представники громадських організацій. «Муніципальні послуги та інфраструктура», «Охорона довкілля та енергозбереження», «Економічний розвиток» - за такими напрямками реалізуватиметься “Стратегія розвитку міста Ладижина до 2025 року». Детальніше з текстом Стратегії можна ознайомитись тут - pdf icon hi.

Відбувся останній з циклу воркшопів в рамках проекту Лабораторії міського простору - у Ладижині Вінницької області, і ми готові презентувати результати. У підсумку отримали три чудові концепції облаштування громадського простору, над якими працювали 10 архітекторів з різних міст України. Їх завданням було спільно з мешканцями знайти такі простори, які б могли стати точками тяжіння громадського житття для різних вікових категорій.

Наступним етапом буде обрання робочими групами найкращої концепції та втілення одного з її елементів у кожному з міст-учасників проекту.

http://www.slideshare.net/ssuser8a14aa/1-68320476
http://www.slideshare.net/ssuser8a14aa/2-68320629
http://www.slideshare.net/ssuser8a14aa/3-68320722

 

Якщо бажаєте проголосувати за якусь із концепцій, або висловити свої побажання, надсилайте свої листи на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.