Відбувся останній з циклу воркшопів в рамках проекту Лабораторії міського простору - у Ладижині Вінницької області, і ми готові презентувати результати. У підсумку отримали три чудові концепції облаштування громадського простору, над якими працювали 10 архітекторів з різних міст України. Їх завданням було спільно з мешканцями знайти такі простори, які б могли стати точками тяжіння громадського житття для різних вікових категорій.

Наступним етапом буде обрання робочими групами найкращої концепції та втілення одного з її елементів у кожному з міст-учасників проекту.

http://www.slideshare.net/ssuser8a14aa/1-68320476
http://www.slideshare.net/ssuser8a14aa/2-68320629
http://www.slideshare.net/ssuser8a14aa/3-68320722

 

Якщо бажаєте проголосувати за якусь із концепцій, або висловити свої побажання, надсилайте свої листи на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   Ладижинці, які не отримують субсидію, можуть платити за послуги з централізованого опалення частинами. Постановою Кабміну N 744 від 19 жовтня 2016 р. «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення» передбачена комунальна розстрочка. Сплачуйте за опалення частинами 14112016Сплачуйте за опалення частинами 14112016

Хто може скористатися комунальною розстрочкою

   Відповідно до Постанови № 744 розстрочкою можуть скористатися громадяни, які не мають права на субсидію на теплопостачання, або з певних причин не можуть її отримати.

Як отримати розстрочку

   Квартиронаймач повинен звернутися із письмовою заявою до відділу з реалізації тепла та послуг ДТЕК Ладижинської ТЕС, про надання розстрочки в оплаті житлово-комунальної послуги з теплопостачання.

Який механізм нарахувань

   Відповідні нарахування у вигляді 50% від нарахованої плати за спожиту послугу будуть здійснюватися щомісяця, починаючи з дати подання заяви до завершення опалювального періоду. Тобто на місяць родина має обов'язково сплатити половину вартості послуги. Решту 50% від нарахованої плати за теплопостачання виставлятиметься споживачу протягом міжопалювального періоду щомісяця рівними частинами, починаючи з травня до вересня включно. Всі нарахування будуть чітко відображені в платіжних документах, де з’явиться 2 графи:

- 50% від нарахованої плати за житлово-комунальну послугу з централізованого опалення протягом опалювального періоду;
- розрахована і розподілена рівними частинами сума неоплачених 50% від нарахованої плати за житлово-комунальну послугу з централізованого опалення, яка буде стягатися протягом кожного місяця міжопалювального періоду.

   Таким чином, споживач матиме змогу бачити суму, яку вже сплатив, і яку потрібно буде ще сплатити.

Про ризики для постачальника

   «Виконуючи постанову Кабміну, ми наражаємо підприємство на збитки, адже ми вчасно надали послугу, за яку отримаємо лише 50% оплати. При цьому, станом на 1 жовтня 2016 року Енергоринок боргував ДТЕК Ладижинській ТЕС більше 755 тис. грн. Як ми зможемо якісно обслуговувати наші мережі? – акцентує начальник відділу з реалізації тепла та послуг ДТЕК Ладижинської ТЕС Михайло Моспан. – Беручи до уваги майже 100% розрахунки населення за спожите тепло у попередні сезони, ми розуміємо, що наші споживачі є відповідальними. Частина з них радо скористається запропонованою можливістю, щоб трохи зменшити навантаження на сімейний бюджет. А частина так і продовжуватиме сплачувати 100%. Адже виконання цієї постанови – добровільне. В обох випадках ні про які компенсації мова не йде».

Завантажити заяву можна, скачавши документ - doc.