«Бізнес-довідник» - це каталог фірм та компаній м. Ладижин, створений для покращення та налагодження ділових відносин між Вами та Вашими партнерами. На даний час наш «Бізнес-довідник» розміщує інформацію про фірми, організації, які вже заповнили анкети для занесення даних до довідника.

Кому та для чого потрібен каталог фірм?

Тут потрібно звернути увагу на два аспекти, тобто подивитись на це очима власника бізнесу та відвідувача сайту. Це, в принципі, два різних погляди. Для організацій та фізичних осіб-підприємців, каталог фірм потрібний для того, щоб представити свої товари чи послуги, розкрутити свій бренд, тобто все зводиться до простої схеми – власник бізнесу прагне представити свої товари чи послуги для якомога більшої аудиторії людей, що збільшить кількість потенційних клієнтів, а отже і збільшить його дохід, що є найголовніше для підприємця.
А для відвідувача «Бізнес-довідника» потрібна необхідна йому інформація, що потенційно може привести до здійснення потрібної для власника бізнесу операції – покупки його товару чи послуги! Також каталог фірм буде корисний для підприємців, які шукають співпрацю, чи хочуть налагодити тісні та дружні ділові відносини зі своїми партнерами.

Отже, можна зробити висновок, що чим краще, якісніше, обширніше та доступніше фірма представить інформацію потенційному клієнту, тим більша ймовірність, що потенційний клієнт здійснить покупку. На отримання потрібного результату також впливає кількість відвідувачів каталогу фірм. Ясно, що чим більша ця кількість, то і більше людей зможе переглянути інформацію про Вашу фірму, а отже, і більші шанси продати свої товари чи послуги. В цьому питанні Вам допоможе каталог фірм «Бізнес-довідник». Ми забезпечимо для Вас постійне джерело відвідувачів, які будуть мати змогу переглянути інформацію про Ваші товари та надання послуг.

Запрошуємо до співпраці підприємства, установи, організації, фізичних осіб – підприємців і чекаємо від Вас пропозицій та зауважень щодо створення «Бізнес-довідника». Найближчим часом на нашому сайті з’явиться аплікаційна форма для занесення даних до «Бізнес-довідника», заповнити яку безкоштовно зможуть всі користувачі сайту та повідомити інформацію про свій бізнес.

Сподіваємось, що новостворений «Бізнес-довідник» допоможе Вам знайти покупців виготовлених Вами товарів, споживачів робіт та послуг, що надаються Вами, партнерів по бізнесу, працівників на вакантні робочі місця.

Агенція місцевого економічного розвитку бажає успіху та процвітання Вашому бізнесу!

 

Для розміщення інформації у "Бізнес-довіднику" необхідно заповнити анкету, завантаживши за цим посиланням doc та надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..