Триває підготовка проектних заявок для подачі на Конкурс міні-грантів "Громада своїми руками", що проводиться за фінансової підтрмки ТОВ "ДТЕК ЕНЕРГО".

 Організатором Конкурсу у Вінницькій області є Ладижинська міська рада. Рішенням Виконавчого комітету Ладижинської міської ради №88 від 25.03.2019 року ухвалено створення Організаційного комітету з підготовки та проведення Конкурсу, а також затверджене Положення про Організаційний комітет. Оргкомітет затверджує Положення про порядок проведення Конкурсу міні-грантів в рамках реалізації проекту «Громада своїми руками 2019», організовує роботу з підготовки та проведення Конкурсу. Адміністратором Конкурсу є Агенція місцевого економічного розвитку м. Ладижин. Адміністратор Конкурсу надає необхідні консультації потенційним учасникам Конкурсу щодо підготовки проектних заявок, укладає договори про співпрацю з переможцями на реалізацію міні-проектів та договори постачальниками/підрядниками в рамках реалізації міні-проектів, здійснює моніторинг виконання проектів, надає необхідні консультації в ході реалізації проектів. Більш детально з діяльністю Організатора та Адміністратора Конкурсу можна ознайомитися в Положенні про Організаційний комітет та Положенні про проведення Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками 2019» на сайті Агенції за посиланням: http://amerlad.org.ua/ua/amer/sotsialna-sfera/misto-svoimy-rukamy.html

  Учасниками Конкурсу можуть бути громадські організації, органи самоорганізації населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, що зареєстровані та діють на території громад, на яких проводиться Конкурс, а також ініціативні групи громадян, які проживають у межах територіальних громад, на яких проводиться Конкурс.

  У Конкурсі можуть брати участь проекти, дата початку реалізації яких запланована не раніше 05 липня 2019 року та дата закінчення – не пізніше 30 листопада 2019 року.

  Одним із цьогорічних нововведень Конкурсу є напрямок SmartCity (Розумне місто). Ті заявки, в яких будуть застосовані принципи SmartCity, отримують + 10 балів до рейтингу оцінок Конкурсної комісії. Поняття Smart City спочатку було пов'язане лише з розробкою та впровадженням нових цифрових технологій. Тренд сьогоднішнього дня в усьому світі - переорієнтація на жителів міст, Людина виходить на перше місце як центр комплексної системи Smart City.Принцип SmartCity передбачає, зокрема, забезпечення Інтернетом, встановлення камер відеоспостереження для підвищення безпеки та комфорту проживання мешканців міста чи села, застосування інтерактивних дошок в навчальних закладах, створення системи електронних онлайн-щоденників учнів тощо.

  Бланк заявки можна скачати із сайту соціального партнерства за посиланням http://spp-dtek.com.ua/uk/projects/city-with-your-own-hands/, документ має назву «2019-Заявка-на-участь-у-проекті-ГСР». 

  Заявки подаються в електронному вигляді на Сайт Програми соціального партнерства ДТЕК www.spp-dtek.com.ua шляхом заповнення спеціальної онлайн-форми та завантаження підписаної керівником проекту скан-копії проектної Заявки затвердженої форми з усіма додатками до проектної Заявки в одному файлі.

  Консультації щодо підготовки проектних заявок надаються щоденно (крім суботи та неділі) з 09.00 години до 17.00 години, без перерви в офісі АМЕР за адресою:м. Ладижин, вул. Процишина, 10 Г, Агенція місцевого економічного розвитку, а також на офіційній сторінці конкурсу м. Ладижин у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/GSRLAD. Довідки за телефоном: 6-12-94.