Раніше фельдшерський пункт обігрівався пічним опаленням, яке було в 1-й кімнаті, хоча загалом приміщення має 4 кімнати. Така ситуація створювала незручності для проведення обстеження та лікування жителів села. Тому ініціативна група «Здорове населення громади» під керівництвом завідуючої місцевим ФАПом Людмили Соломатіної взяла участь в конкурсі «Громада своїми руками» та отримала гранти на реалізацію двох проектів – «Тепле приміщення - якісне медичне обслуговування» та «Якісне медичне обслуговування - здорове населення». Бюджет кожного із цих проектів склав по 55 тисяч гривень. За отримані грантові кошти придбано та встановлено котел, радіатори для опалення фельдшерського пункту, водонагрівач. «Встановлена система опалення у всьому приміщенні дозволяє повноцінно проводити обстеження та лікування пацієнтів, адже головне для кожної людини – це здоров’я», - так вважають учасники ініціативної групи.

   Втілення енергоефективних проектів у ФАПі с. Михайлівка отримало продовження - в рамках впровадження інфраструктурних проектів реалізовано проект із заміни вікон та дверних блоків у будівлі, його бюджет склав 186 тисяч гривень. «Отримані кошти спрямовані на встановлення дверей та вікон, улаштування 48 кв. м. покриття підлоги з ламінату, оздоблення 180 кв. м. стін рідкими шпалерами, придбання та встановлення 8-ми світлодіодних світильників», - розповідає сільський голова Віталій Ніколаєнко.

   Триває другий рік плідної співпраці громади с. Михайлівка Тульчинського району із компанією «ДТЕК». У 2017 році за фінансової підтримки компанії «ДТЕК» втілено в життя 3 проекти із загальним бюджетом 240 тисяч гривень. Загалом за 2017-2018 роки компанія «ДТЕК» направила на реалізацію проектів в с. Михайлівка 536 тисяч гривень.