Народний дім облаштовано в сільському будинку культури, - реконструйовано систему опалення, встановлено твердопаливний котел. Тепер тут тепло. Вартість проекту, реалізованого в рамках підтримки інфраструктурних проектів в селах, складає 186 тис. грн. Директор ДТЕК Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик відмітив активність та послідовність активних мешканців села на чолі з сільським головою та побажав, щоб у Народному домі с. Заозерне завжди було тепло, проводились святкові заходи, лунали дитячі голоси. Сільський голова Ірина Басараб подякувала всім, хто долучився до створення Народного дому, а завершення робіт відзначили святковим концертом.

   В рамках реалізації проектів конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» в дитячому садку «Сонечко» замінено 50 кв.м. шиферу на фронтах та виконано ремонт даху на ФАПі, що знаходиться в с. Василівка та належить до Заозернянської сільської ради.

   Загалом за 2 роки в Заозерному реалізовано 6 проектів за фінансування ТОВ «ДТЕК» вартістю 556 тис. грн. Минулого року активні заозернянці втілили в життя 2 проекти конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» - «Сільський стадіон» та «Карусель», а також проект соціально-економічного розвитку територій дільності ТОВ "ДТЕК" у Вінницькій області  - «Проведення удівельних робіт в Парку-виставці «IV століття під відкритим небом».