Така назва проекту, реалізованого учасниками ініціативної групи «Енергоеконом» під керівництвом Віри Власенко. Це – вже другий проект, що втілила в життя ініціативна група в рамках конкурсу міні-грантів "Громада своїми руками" за сприяння ТОВ «ДТЕК». Минулого року реставрували  криницю у дворі будинків 30, 32, 54, 55 ,56 по вулиці Процишина, чисту воду з неї беруть жителі також з інших прилеглих будинків.

    Цьогоріч учасники ініціативної групи вирішили встановити енергоефективне освітлення з фотодатчиками руху в під’їздах та датчиками освітленості над входами до під’їздів. Загалом у 6-ти під’їздах встановлено 36 світлодіодних світильників.

   Мешканці будинку розповіли, що під’їздні та зовнішні світильники в багатоквартирному будинку з лампами розжарювання на 60 Вт працювали з низьким коефіцієнтом корисної дії всю темну частину доби або не працювали взагалі з причини дефектів чи не користування мешканцями вимикачем. Помічені факти їх роботи і в денну пору, - своєчасно не вимикали світильники. Учасники ініціативної групи подякували за підтримку менеджеру із взаємодії з місцевими органами влади ДТЕК Ладижинської ТЕС, депутату Ладижинської міської ради Олексію Алєксєєву, адже завдяки реалізованому проекту замінені лампи розжарювання в зовнішньому світильнику кожного під’їзду з 60 Вт на енергозберігаючі LED-лампи потужністю 9 Вт, які споживають менше електроенергії і вмикаються лише при русі людини та вимикаються, якщо відсутній рух впродовж 1 хвилини.

   Проекти з енергозбереження користуються особливою популярністю серед учасників ініціативних груп – з 9-ти проектів-переможців 2018 року 6 проектів передбачають застосування енергозберігаючих технологій.