Сьогодні відбулося засідання за результатами дослідження громадської думки в рамках проекту «Інформаційні об'єкти міського середовища як інструмент покращення іміджу міста», який реалізується за підтримки Федерації канадських муніципалітетів (ФКМ), що впроваджує Проект "Партнерство для розвитку міст" (Проект ПРОМІС).

   Серед учасників заходу – представники відділів Ладижинської міської ради, Ладижинської міської філії Вінницького обласного центру зайнятості, громадських організацій та містоутворюючих підприємств.

   Впродовж трьох літніх місяців - з 1 червня до 31 серпня здійснювалося вивчення громадської думки. Ладижинці та гості міста відповідали на 10 запитань, відповіді на які визначатимуть найвагоміші здобутки у різних сферах життя міста та знайдуть подальше відображення в тематиці сіті-лайтів, друкованої продукції та відеоролика, створення яких є наступними кроками в реалізації проекту.

   Загалом опитано 1200 ладижинців та гостей міста, проведено 3 фокус-групи: за участі фахівців з розвитку спорту, туризму та заохочення до здорового способу життя; за участі фахівців з соціально-економічного розвитку; за участі фахівців з історико-культурної спадщини та мистецтва. Також проведено онлайн-опитування через посилання на гугл-форму. 

    З результатами проведеного дослідження можна ознайомитись тут: