Вже 6-й рік поспіль за фінансової підтримки стратегічного партнера Ладижина - компанії «ДТЕК» проводиться конкурс «Громада своїми руками», завдяки якому мешканці міста мають можливість проявити ініціативу та встановити у своєму дворі ігровий чи спортивний майданчик, сучасне світлодіодне освітлення в під’їзді чи на прибудинковій території. З кожним роком конкурс дає можливість об’єднати зусилля все більшої кількості людей для реалізації найцікавіших ідей. Щороку реалізуються різноманітні проекти в різних напрямках, адже кожен має право подати свій проект на конкурс.

   Завдяки щорічному конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» впродовж 6 років в Ладижині реалізовано 63 проекти та 6 проектів в селах, цьогоріч буде реалізовано ще 10 та 6 проектів в селах. Загальний бюджет проектів, що реалізовані в Ладижині та в селах, складає 3 млн. 93 тис. грн.

   З метою поділитися досвідом, розповісти свою історію успіху, а також спільно напрацювати подальші ідеї та кроки для їх реалізації керівники проектів та ініціативних груп, що отримали перемогу в конкурсі «Громада своїми руками» впродовж 2013-2018 років, були запрошені на «Форум лідерів», який відбувся в Ладижині 11 вересня 2018 року.

   У заході взяли участь представники компанії «ДТЕК» та органів місцевого самоврядування з Києва, Енергодара, Зеленодольська та Бурштина.

  Учасники «Форуму лідерів» працювали в 4-х групах за напрямами: «Енергоефективність», «Культура, освіта та охорона здоров’я», «Благоустрій та інфраструктура», «Молодь, спорт та туризм».

  Керівники проектів, що були відзначені в 5-ти номінаціях, отримали від компанії «ДТЕК» подарунки «Розумний WATT».

   Від імені всіх ладижинців секретар Ладижинської міської ради Людмила Бучко подякувала керівництву компанії «ДТЕК» за бажання допомагати розвиватися нашій громаді та направлення коштів для вирішення питань, пов’язаних із соціальним розвитком міста. Завдяки успішній співпраці місцевого самоврядування та енергетичної компанії «ДТЕК», містяни і надалі втілюватимуть в життя найактуальніші проекти на благо громади Ладижина, адже в результаті такої співпраці реалізована головна ідея конкурсу – підвищена ініціативність мешканців міста.

  Наприкінці заходу учасники одностайно проголосували за прийняття Декларації про наміри продовжити соціальне партнерство та докладати спільних зусиль для досягнення мети - забезпечення сталого розвитку території.