Під такою назвою сьогодні жителям будинку №18 по вулиці Будівельників було презентовано один із проектів конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками – 2018».

  «Величина витрат за використану електроенергію постійно зростає. Доцільним постало питання заміни внутрішньопід’їздного освітлення з використанням світлодіодних світильників у 4-х під’їздах. Віктор Піча, керівник департаменту сервісів ДТЕК Ладижинська ТЕС, депутат Ладижинської міської ради порадив нашій ініціативній групи взяти участь у конкурсі міні-грантів «Громада своїми руками». Завдяки перемозі в конкурсі, на реалізацію проекту компанія ДТЕК надала 33,5 тисячі гривень, за ці кошти придбано та встановлено 20 світлодіодних світильників потужністю 12,5 Вт з датчиками руху, що вмикаються в момент присутності людини, та датчиками освітленості. Гарантійний термін служби світильників складає 2 роки», - розповідає керівник проекту Владислав Чорний.

   Мешканці будинку подякували депутату та ініціативній групі за турботу, а також висловили ідею для наступного проекту – провести ремонт у під’їздах.