Сьогодні ініціативна група «Спорт – здоров’я» представила проект «Футбольний майданчик у дворі будинків №№30, 31, 90, 91, 92». За кошти, отримані в межах гранту конкурсу «Громада своїми руками - 2017», вирівняно нерівності, утрамбовано майданчик 2 шарами щебеню та піску, встановлено футбольні ворота, а також баскетбольні щити. Бюджет проекту складає 50 тисяч гривень. Керівник проекту – начальник відділу пільг та компенсацій «ДТЕК Сервіс», депутат Ладижинської міської ради Тетяна Сагаєва.

   Реалізований проект сприятиме активному та корисному дозвіллю підлітків та молоді, забезпечуватиме їх гармонійний розвиток, а також залучатиме підростаюче покоління до здорового способу життя.

  Однак облаштований майданчик був не обгороджений, що створювало певну небезпеку для дітей, які займаються на майданчику, та перехожих. Тому виникла потреба облаштування огорожі, що була реалізована в рамках проектів соціально-економічного розвитку територій присутності компанії «ДТЕК». Відтепер діти можуть гратися м’ячем, не боятись при цьому, що він вилетить за межі майданчика, де їздять машини, та не заважаючи перехожим, що проходять повз майданчик. Підрядник, що виконав роботи з облаштування футбольного майданчика, - ТОВ «Енергосервіс Лтд».