22 березня відбулось перше засідання Комітету управління впровадженням Стратегії розвитку м. Ладижина до 2025 року. Комітет створений з метою забезпечення реалізації Стратегії.

  У роботі засідання взяли участь фахівці Проекту ПРОМІС, працівники Ладижинської міської ради, комунальних, містоутворюючих підприємств та громадських організацій. Спільно з консультантом зі стратегічного планування Проекту ПРОМІС Олександром Волошинським учасники заходу розробили систему індикаторів моніторингу Стратегії.

  Основним завданням моніторингу є забезпечення реалізації та постійної підтримки актуальності Стратегії розвитку міста Ладижина. У ході моніторингу ї вирішуватимуться наступні завдання: стимулювання реалізації Стратегії в цілому та в окремих цілях і завданнях; оцінка ступеню досягнення бачення, стратегічних та оперативних цілей Стратегії та надання інформації для прийняття рішень про розподіл ресурсів на досягнення чи коригування цілей; оцінка ступеню реалізації цілей, надання інформації для уточнення та коригування цілей.

  Наприкінці засідання начальник відділу економіки Ладижинської міськради Руслан Помагайбо підвів підсумки та подякував представникам Проекту ПРОМІС за надану фахову допомогу.