ДТЕК продовжує реалізацію проекту "Громада своїми руками" на територіях діяльності компанії.
  У 2018 році визначені ключові напрями в конкурсі - "Енергоефективність в ЖКГ" та новий напрям - "Екологія". У зв'язку з цим затверджено  додаткові переваги для ініціативних груп, які подаватимуь заявки на міні-грантів за цими напрямами, а саме:

- заявка від ОСББ\Асоціацій ОСББ з енергоефективності + 10 балів до рейтингу оцінок Конкурсної комісії
- заявка від інших багатоквартирних будинків з енергоефективності + 5 балів до рейтингу оцінок Конкурсної комісії
- заявка від ініціативної групи з освітлення в селах + 10 балів до рейтингу оцінок Конкурсної комісії
- заявка від ініціативної групи з тематики екології + 5 балів до рейтингу оцінок Конкурсної комісії.
 Подання заявок на участь в конкурсі міні-грантів проекту здійснюватиметься лише через сайт соціального партнерства ДТЕК http://spp-dtek.com.ua та триватиме до 01 травня 2018 року.
  Розмір максимальної суми міні-гранту збільшений та складає 55 тис. грн.
  У рамках реалізації проекту відбудеться онлайн-голосування за міні-проекти через сайт соціального партнерства http://spp-dtek.com.ua , де жителі вибиратимуть кращі проекти, 10 з яких в кожному місті зможуть отримати додаткові 5 балів до рейтингу оцінок Конкурсної комісії.
 У 2018 році ДТЕК активно співпрацюватиме з Глобальним договором ООН.Тому етап засідання Національного журі буде організований на майданчику ГД ООН, де Національна Конкурсна комісія визначить 5 кращих проектів серед усіх територій-учасниць та визначить їх рейтинг. Це дасть можливість ініціативним групам кращих 5 проектів додатково отримати гранти від 20 тис. грн. до 100 тис. грн. для можливості розширення діяльності у рамках своїх міні-проектів.
  У рамках проекту відбудеться конкурс міні-грантів, а також на 15 територіях завдяки жителям будуть відібрані для реалізації великі проекти (за допомогою онлайн-голосування жителі зможуть вибрати серед 3-х ідей одну кращу для реалізації масштабного проекту на території).
 Цьогоріч сума великого гранту складає від 200 до 500 тис. грн. У разі, якщо проект буде інноваційним та матиме велике охоплення жителів, можливе збільшення суми до 700 тис. грн.

  Організатором  конкурсу в Ладижині виступає Ладижинська міська рада, адміністратор конкурсу  - Агенція місцевого економічного розвитку. Консультації  щодо подання заявок на участь в Конкурсі надаються за телефоном: 6-12-94 та в офісі АМЕР за адресою: м. Ладижин, вул. Проциишина, 10 Г, 2 поверх – щоденно у робочі дні з 9.00 години до 17.00 години, без перерви.