У дворі будинку №10 по вулиці Процишина ініціативна група «Однодумці» встановила гойдалки, карусель, рукохід та пісочниці.

   Учасники проекту не лише придбали нове обладнання для дитячого містечка, але й відремонтували та пофарбували те, яке вже впродовж багатьох років приносило радість дітям.

  «Наш двір є одним із найбільш густонаселених в місті, за останніх чотири роки кількість дітей, що проживають у прилеглих до двору будинках, значно збільшилась. Тому виникла потреба розширити дитячий ігровий майданчик, придбавши нове обладнання. Дякую за фінансову підтримку компанії «ДТЕК», яка в межах конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» надала фінансування у розмірі 49 тисяч гривень для втілення мрій наших дітлахів», - зазначає керівник проекту «Містечко щастя» Олена Озерська.

   «Пісочниці – для найменших, гойдалки та карусель найбільш до вподоби дошкільнятам, а для занять спортом дітей молодшого шкільного віку ми встановили рукохід», - додають учасники ініціативної групи. Партнер проекту, що допоміг встановити обладнання на дитячому майданчику – КП «Ладижинський ККП».