Вже шостий рік поспіль успішно впроваджується соціальний проект компанії "ДТЕК" під назвою «Громада своїми руками». Як і в минулому році, була створена Національна Конкурсна комісія, яка визначила 5 найкращих проектів серед усіх територій-учасників та їх рейтинг. І ось вчора, 26 жовтня регіональний представник ТОВ «ДТЕК» із соціального розвитку Петро Курляк вручив сертифікат на 20 тисяч гривень ініціативній групі «Подоляни» із Заозерного  - автору проекту «Сільський стадіон», який став переможцем Національного конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» у 2017 році. Результатом вже впровадженого проекту з бюджетом 40 тисяч гривень, презентація якого відбулась 20 вересня, стало встановлення спортивного комплексу «Геркулес» та футбольних воріт, а тепер, отримавши додаткове грантове фінансування від компанії «ДТЕК» для подальшого розширення проектної діяльності, учасники ініціативної групи планують встановити гімнастичне спортивне обладнання.

  Гості Заозерного також ознайомились з результатами реалізації проекту «Енергоефективні школи – нова генерація» в Заозернянській ЗОШ І-ІІІ ст., де компанія «ДТЕК» профінансувала встановлення дверних металопластикових конструкцій на суму 50 тисяч гривень. В свою чергу, представники енергоефективної школи Енергійко та Теплинка зустріли почесного гостя хлібом-сіллю.

  Також в рамках реалізації проектів соціально-економічного розвитку територій присутності компанії «ДТЕК» у Вінницькій області були направлені 170 тисяч гривень на проведення будівельних робіт в Парку-виставці «IV століття під відкритим небом в с. Заозерне».

  АМЕР м. Ладижин щиро вітає переможців, бажає надалі бути активними для покращення життя громади та не зупинятись на досягнутих результатах.