«За здорове майбутнє» - перший із дев’яти проектів в рамках конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками», реалізований за фінансової підтримки компанії «ДТЕК» ініціативними ладижинцями цьогоріч.

 «Підростаючи, дитині на зміну дитячого майданчика приходить спортивний майданчик. Останнім часом вуличні тренажери стають все популярнішими. Вони дають можливість зміцнити дитячий організм, прищепити любов до активного способу життя. Звикнувши до активних ігор, використовуючи вуличні тренажери, діти і в більш дорослому віці збережуть бадьорість та активність. У старій частині міста Ладижина було відсутнє місце, де мешканці мали б можливість займатись спортом, з користю для здоров’я проводити своє дозвілля», - розповідає учасник ініціативної групи Олександр Олійник, заступник міського голови.

  «Метою проекту стало облаштування місця для заняття спортом  на свіжому повітрі – у сквері по вул. К.Маркса. Багатофункціональні вуличні тренажери дозволяють виконувати різноманітні вправи, а користь  від проекту отримають старшокласники, молодь, а також люди середнього віку, що проживають у старій частині міста», - додає Олександр Жаріков, головний спеціаліст ТОВ «ДТЕК Сервіс» та депутат Ладижинської міської ради.

  "У 2015 році в рамках реалізації  проекту «Дитячий майданчик – нашим дітям» конкурсу «Місто своїми руками» у сквері по вул. К.Маркса «Ініціативні батьки» вже встановили дитячий ігровий комплекс «Чайка», гойдалку, карусель та качалку-балансир, сюди приходять гратися дітлахи із сусідніх вулиць. І ось тепер поряд з дитячим майданчиком встановлено орбітрек, хос-райдер та інші тренажери", - зазначив керівник ініціативної групи Роман Кучерявий. 

  Бюджет проекту, профінансований компанією «ДТЕК», склав 50 тисяч гривень, за ці кошти придбано 6 спортивних тренажерів. Підготували місце для розташування майданчика та встановили тренажери учасники ініціативної групи самостійно – це їх власний внесок в реалізацію проекту згідно умов конкурсу.