Сьогодні в с. Заозерному відкрили одразу два проекти конкурсу «Громада своїми руками – 2017» - «Карусель» та «Сільський стадіон».  На урочистому відкритті були присутні директор ДТЕК Ладижинська ТЕС Олександр Бобрик, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» Ігор Лещенко. Святковий концерт з нагоди завершення проектів підготували учні Заозернянської школи та ДНЗ «Сонечко».  Сільський голова Ірина Бесараб подякувала присутнім гостям за допомогу у втіленні проектів. Реалізація проектів стала можливій завдяки ініціативі – цьогоріч до участі в щорічному конкурсі «Громада своїми руками» приєдналися мешканці сіл Заозерного, Степашок та Михайлівки, які загалом написали шість проектів, та фінансовій підтримці ДТЕК – компанія надала 90 тисяч гривень. Результатом впроваджених проектів стало встановлення дитячого майданчика з каруселями та облаштування сільського стадіону футбольними воротами, а також спортивним Урочисте відкриттяУрочисте відкриттякомплексом «Геркулес». Автором обох проектів є ініціативна група «Подоляни».

  «Діти дошкільного віку, що мешкають в селі, а також приїздять на канікули, не мали можливості цікаво та енергійно проводити своє дозвілля у зв’язку з відсутністю обладнаного сучасного дитячого майданчика. Тому, щоб покращити фізичний та емоційний стан своїх дітей, деякі батьки змушені були організовувати екскурсії на дитячі майданчики Ладижина та Тульчина. Задля вирішення цієї проблеми ми подали проект «Карусель» на 6-й щорічний конкурс міні-грантів ДТЕК «Громада своїми руками». Відтепер малеча залюбки гратиметься на дитячому майданчику, а школярі займатимуться спортом у свій вільний час», - розповідають учасники ініціативної групи с. Заозерне.

 

Коровай для почесних гостейКоровай для почесних гостей                 Дитячий майданчик біля парку «Чотири століття просто неба»Дитячий майданчик біля парку «Чотири століття просто неба»       
     «Пароплав» для маленьких заозернян«Пароплав» для маленьких заозернян

 Новому майданчику радіють діти та доросліНовому майданчику радіють діти та дорослі