10 жовтня в НВК №1 відбулось відкриття одразу двох проектів конкурсу міні-грантів «Громад своїми руками» - «Встановлення спортивного майданчика "Здорова дитина-здорова нація!" та «Модернізація системи освітлення 20 навчальних кімнат Ладижинського НВК №1». Бюджет проектів, реалізованих за фінансової підтримки ТОВ «ДТЕК», складає по 55 тисяч гривень кожен.

   Розробили та втілили в життя проекти учасники ініціативної групи «Інноваційний прорив», що має багаторічний досвід успішно реалізованих проектів. «Наша ініціативна група, адміністрація та педагоги школи, дружній колектив учнів та батьків мріяли про створення сучасного спортивного майданчика, тому він стане центром організації різноманітних рухових занять дітей на свіжому повітрі, який вирішить найбільш актуальну та важливу проблему формування зростаючого організму, розвитку моторики та оздоровлення дітей, залучення до здорового способу життя», - зазначає керівник ініціативної групи, директор НВК №1 Геннадій Конопелько.

   Активний учасник ініціативної групи, депутат Ладижинської міської ради та голова громадської організації, що об’єднує ветеранів ДТЕК Ладижинської ТЕС, Олександр Жаріков відмітив важливість реалізації проектів в старій частині міста, адже діти, що тут проживають, теж повинні мати можливість займатися спортом на сучасному майданчику. Відтепер учні школи на уроках фізкультури займатимуться на новому спортивному майданчику "Здорова дитина-здорова нація!", де встановлено гімнастичний комплекс та 2 тренажери.

   «Раніше освітлення в навчальних кабінетах здійснювалось люмінесцентними світильниками з ртутовмісними лампами, що забезпечували недостатній рівень освітлення. Після проведеної заміни світильників та сучасні світлодіодні підвищено рівень освітленості, зменшено споживання електроенергії, покращено умови перебування учнів та вчителів у навчальних кімнатах», - розповідає керівник проекту з модернізації системи освітлення, заступник директора Ладижинського НВК №1 Тетяна Будейна. Завдяки реалізованому проекту придбано 300 енергозберігаючих ламп потужністю 18 Вт. Проект «Модернізація системи освітлення 20 навчальних кімнат Ладижинського НВК №1» визнано найкращим в місті за результатами оцінки дописувачів на сторінці конкурсу в соціальній мережі Фесбук.