Агенція місцевого економічного розвитку працює над проектами розвитку, зокрема, проектами з покращення навичок та якості освіти молоді загалом. В рамках ініціативи «Міський освітній простір» спільно з партнерами – компаніями ППВ Мережі Знань та Microsoft Україна, Агенція та міське управління освіти Ладижина провели опитування серед батьків ладижинських школярів. Основною метою дослідження було сформувати цілісне уявлення про наявний кількісний та якісний склад комп’ютерної техніки у сім’ях ладижинців. Усього в межах дослідження було опитано близько 230 респондентів. Ладижинці активно використовують ПК для навчанняЛадижинці активно використовують ПК для навчання

Висловлюємо подяку директорам ладижинських шкіл – Конопельку Генадію Вікторовичу, Курочко Лідії Сергіївні, Мачуліс Тетяні Олексіївні та Руденко Леоніду Володимировичу, за активне сприяння проведенню опитування.

Ключові результати:

- У Ладижині високий рівень забезпеченості комп’ютерами – дослідження показало наявність як мінімум одного комп’ютера в 98% сімей ладижинців, що свідчить по те, що комп’ютери та планшети є нормою для багатьох сімей. Ще 41% відсоток опитаних планує придбати ноутбук або планшет протягом найближчого року.

- Ладижинці активно використовують комп’ютери для навчання – 28%, та для виходу в мережу інтернет – 25% опитаних, а 56% відсотків комп’ютерів використовується приблизно порівну як дітьми, так і батьками. В той же час, руйнується стереотип про комп’ютер, як «ігрове зло» - лише 14% назвали «Ігри» як основний напрям використання комп’ютера.

- В місті високий рівень проникнення інтернету – 89% сімей мають доступ до інтернету вдома, а ще 9% планують отримати до нього доступ протягом найближчого року.

Більш детально ознайомитись із звітом можна завантаживши документ - doc.