Наші міста завалені сміттям. Не загадкові шкідники, а ми самі, наші сусіди чи друзі перетворили парки й озера, вулиці й дитячі майданчики на смітники. Придивися, скільки людей бездумно кидає під ноги недопалок чи обгортку, пляшку чи гумку. Українці наче забули себе справжніх — дбайливих господарів. «Так роблять усі», «тут і до мене було брудно», «хтось це прибере» — слабкі виправдання. Глибоко в душі кожен розуміє: свинство на вулицях — безглузде дикунство. Кожна нормальна людина хоче ходити чистими вулицями, бачити в парках зелену траву, а не бите скло і брудний папір. Зробимо Україну чистоюЗробимо Україну чистою

 Щоб це бажання стало реальністю, потрібно зробити лише три речі:
• не смітити;
• гуртом прибрати свій шматочок країни, збільшуючи простір чистоти;
• долучати до цих простих дій інших людей.

 Ініціатива «Зробимо Україну чистою!» об’єднує людей, які хочуть звільнити парки та вулиці від сміття. Це частина всесвітнього руху «Let's do it world!», що виник 2008 року в Естонії. Кожен, хто хоч раз добровільно прибирав парк, вже ніколи не кине навіть недопалок повз урну. Більшість друзів такої людини теж перестануть смітити в її присутності. Так поступово — від людини до людини — країна стає чистішою.

 Цьогорічну акцію «Зробимо Україну Чистою!» заплановано провести і в нашому місті. Дану ініціативу вже підтримала значна кількість жителів Ладижина, серед яких працівники міської ради, Ладижинської ТЕС, освітніх закладів, комунальних служб, приватні підприємці, молодь міста та всі небайдужі.

 Закликаємо всіх підтримати квітневу ініціативу та прийти 20 квітня на всеукраїнське прибирання та очистити наше місто та прилеглі території від сміття! Участь кожного дасть можливість зробити наше місто чистим та приємним для життя та відпочинку.

 Місця прибирань:
- Прибережна територія біля Південного Бугу;
- Територія лісу (за залізничним переїздом);
- Територія острову;
- Територія по вулиці Процишина, Будівельників та Ентузіастів.
- Територія лісу за ЛТМО.

- Територія Ладижинського лісництва (обхід № 1).

 * Організатори акції забезпечують учасників рукавицями та мішками для збору сміття.