В рамках реалізації Програми Соціального Партнерства компанії ДТЕК та міста Ладижин, 28 березня в ПКВС «Прометей», комунальна установа «Агенція місцевого економічного розвитку м. Ладижин», провела засідання, тематикою якого було «Розвиток бізнес-середовища». Запрошувались підприємці міста та ті, хто бажає започаткувати свій власний бізнес. Нажаль, із запрошених 110 осіб, захід відвідали лише 12. Дуже прикро, що підприємці досить пасивно підключаються до співпраці із АМЕР. Але незважаючи на малу кількість присутніх, представники АМЕР нагадали про те, що в даний час у місті Ладижин впроваджується Стратегія соціального партнерства ДТЕК і міста Ладижин, одним з напрямків якої є розвиток бізнес-середовища. Головна ціль його: підтримка бізнесу та бізнес-ініціатив жителів Ладижина, тобто збільшення зайнятості населення за рахунок створення нових робочих місць.

З підприємцями обговорювались теми відкриття у місті бізнес – інкубатора, центру підтримки бізнесу, та фонду підтримки підприємництва. Головним завданням Агенції було і є, почути підприємців їх поради та пропозиції, щодо розвитку бізнес-середовища.

Провівши анкетування з’ясувалось, що підприємців міста цікавить досить багато питань, а саме - написання бізнес плану, умови отримання поворотної фінансової допомоги та інше. Бізнесмени, та ті хто бажає відкрити свою власну справу, не соромились говорити про те, що їм потрібні консультації як юриста так і фахівців бухгалтерської справи. Підприємці міста готові відвідувати спеціалізовані навчання та тренінги. Більшість присутніх має досить цікаві нереалізовані ідеї, але з чого розпочати не знає.

На сьогодні вважається загальновизнаним той факт, що малий і середній бізнес відіграє значну роль при вирішенні задач соціально-економічного характеру. Ми бачимо і усвідомлюємо що є потреба в розвитку бізнес-середовища і що це вигідно сьогодні, та перспективно в майбутньому. Перш за все потрібно звернути увагу на молодь, та ініціативну частину людей, які хочуть зайнятись підприємництвом, діючим суб’єктам малого та середнього підприємництва створити сприятливе середовище для ведення бізнесу.

Існує багато цікавих ідей та пропозицій жителів міста, щодо його розвитку. Але страх підприємців відкрити щось нове, заважає їм. Завдання нашої Агенції підтримати саме таких людей, та бути корисними їм у створенні свого власного бізнесу.

Засідання з розвитку бізнес-середовищаЗасідання з розвитку бізнес-середовища Юридичні аспекти розвитку бізнесуЮридичні аспекти розвитку бізнесу 

Питання із залуПитання із залуДискусіяДискусія