Сьогодні в с. Заозерному відкрили одразу два проекти конкурсу «Громада своїми руками – 2017» - «Карусель» та «Сільський стадіон».  На урочистому відкритті були присутні директор ДТЕК Ладижинська ТЕС Олександр Бобрик, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» Ігор Лещенко. Святковий концерт з нагоди завершення проектів підготували учні Заозернянської школи та ДНЗ «Сонечко».  Сільський голова Ірина Бесараб подякувала присутнім гостям за допомогу у втіленні проектів. Реалізація проектів стала можливій завдяки ініціативі – цьогоріч до участі в щорічному конкурсі «Громада своїми руками» приєдналися мешканці сіл Заозерного, Степашок та Михайлівки, які загалом написали шість проектів, та фінансовій підтримці ДТЕК – компанія надала 90 тисяч гривень. Результатом впроваджених проектів стало встановлення дитячого майданчика з каруселями та облаштування сільського стадіону футбольними воротами, а також спортивним Урочисте відкриттяУрочисте відкриттякомплексом «Геркулес». Автором обох проектів є ініціативна група «Подоляни».

  «Діти дошкільного віку, що мешкають в селі, а також приїздять на канікули, не мали можливості цікаво та енергійно проводити своє дозвілля у зв’язку з відсутністю обладнаного сучасного дитячого майданчика. Тому, щоб покращити фізичний та емоційний стан своїх дітей, деякі батьки змушені були організовувати екскурсії на дитячі майданчики Ладижина та Тульчина. Задля вирішення цієї проблеми ми подали проект «Карусель» на 6-й щорічний конкурс міні-грантів ДТЕК «Громада своїми руками». Відтепер малеча залюбки гратиметься на дитячому майданчику, а школярі займатимуться спортом у свій вільний час», - розповідають учасники ініціативної групи с. Заозерне.

 

Коровай для почесних гостейКоровай для почесних гостей                 Дитячий майданчик біля парку «Чотири століття просто неба»Дитячий майданчик біля парку «Чотири століття просто неба»       
     «Пароплав» для маленьких заозернян«Пароплав» для маленьких заозернян

 Новому майданчику радіють діти та доросліНовому майданчику радіють діти та дорослі

 

 

 

Виступає ансамбль народного танцю «Радість»Виступає ансамбль народного танцю «Радість»  24 серпня під час святкування Дня Незалежності України та Дня міста ладижинці мали можливість ознайомитись з результатами реалізованого проекту «Покращення матеріально-технічної бази закладів культури міста» в рамках Конкурсу ідей на отримання великого гранту «Громада своїми руками 2017».

  Після отримання сертифіката про перемогу для подальшої роботи над ідеєю була створена робоча група, до складу якої увійшли ініціатор ідеї, представники місцевої влади, компанії ДТЕК, АМЕР м. Ладижин, запрошені експерти та представники громадських організацій. Робоча група опрацювала ідею, бюджет, графік реалізації проекту та проектно-кошторисну документацію.

  «Учасниками робочої групи, що працювала над реалізацією проекту, було одностайно прийняте рішення, що потрібно допомогти максимальній кількості Народний аматорський фольклорний гурт «Родичі»Народний аматорський фольклорний гурт «Родичі»творчих колективів міста та розподілити кошти великого гранту, адже розвиток аматорської народної творчості, всебічна підтримка юних талантів, культурних ініціатив, підвищення культурного рівня та естетичного виховання громадян, забезпечення доступності усіх видів культурних послуг для кожного громадянина, збереження культурної спадщини були пріоритетними при прийнятті рішення», - розповідає Олена Журба, начальник відділу культури та туризму Ладижинської міської ради – керівник проекту.

  За фінансової підтримки компанії ДТЕК придбано мікшерний пульт та акустичні колонки для міського будинку культури «Лада», акустичну систему та сценічні костюми для музичної школи, сценічні костюми для зразкових аматорських хореографічних колективів «Акварель» та «Перлинка», народного аматорського вокального колективу «Заграва», народного аматорського фольклорного гурту «Родичі», танцювальне взуття для ансамблю народного танцю «Радість», телевізор для міської бібліотеки. Муніципальний духовий оркестр «Біг Бенд»Муніципальний духовий оркестр «Біг Бенд»Загалом придбано 82 сценічні костюми та 22 пари взуття. Загальний бюджет проекту склав 200 тисяч гривень.