Агенція місцевого економічного розвитку м. Ладижин, запрошує підприємців та бажаючих започаткувати свій власний бізнес   взяти участь у засіданні  «Розвиток бізнес - середовища», яке відбудеться 28.03.2013 о 15.00 в ПКВС «Прометей». Лекційна зала 2 поверх. 
На сьогодні вважається загальновизнаним той факт, що малий і середній бізнес відіграє значну роль при вирішенні задач соціально-економічного характеру.  Ми бачим і усвідомлюємо що є потреба в розвитку бізнес-середовища і що це вигідно сьогодні, та перспективно в майбуньому. Перш за все потрібно звернути увагу на молодь, та ініціативну частину людей,  які хочуть зайнятись підприємництвом, діючим суб’єктам малого та середнього підприємництва створити сприятливе середовище  для  ведення бізнесу.
 В даний час у місті Ладижин  впроваджується  Стратегія соціального партнерства ДТЕК і міста Ладижина, одним з напрямків якої є розвиток бізнес-середовища. Головна ціль його: підтримка бізнесу та бізнес ініціатив жителів Ладижина, тобто збільшення зайнятості населення за рахунок створення нових робочих місць.
Існує багато цікавих ідей та пропозицій жителів міста, щодо його розвитку. Але страх підприємців відкрити щось нове, заважає їм. Завдання нашої Агенції підтримати малих підприємців та бути корисними їм у створенні свого власного бізнесу.
На меті нашого засідання - зібрати підприємців, людей які хочуть започаткувати власний бізнес та обговорити актуальні проблеми, вислухати їх ідеї, почути поради.
Засідання відбудеться 28.03.2013 о15.00 в ПКВС «Прометей». Лекційна зала 2 поверх.