В умовах, коли зростання конкуренції не дає спокійно спати по ночах багатьом підприємцям, так хочеться знайти щось таке, що немає ні в кого, що здатне підняти власний бізнес на щабель, а то і на два вище від конкурентів! Та, на жаль, такої собі чарівної палички немає, і потрібно користуватись тим набором інструментів, який доступний всім.
В тому, напевне, і полягає вміння, щоб використовувати наявні засоби ефективніше та повніше, ніж конкуренти, розпізнавати очевидні речі, що з такою легкістю нехтуються іншими в силу недалекоглядності чи поверхневості у бізнесі. ТренінгТренінг

 Маючи фірму, ми часто вкладаємо гроші в обладнання, приміщення, товар і багато інших речей. А, так званий трудовий ресурс, на фоні загального безробіття, вважаємо дешевим і незначним, якому при потребі завжди можна знайти заміну.“Хто хоче мати роботу, той буде працювати!” Звичайно, що буде, але чи на стільки, щоб його праця стала конкурентною перевагою Вашої фірми?

 Професіоналізм та ініціативність персоналу залежить від того, наскільки Ви, як менеджер чи власник, приділяєте увагу його розвитку. При підборі персоналу важливо розпізнати перспективних працівників, а в подальшому – дати можливість їм на практиці застосовувати свої здібності, набувати досвіду, вивчати нові ділянки роботи і удосконалюватись в уже опанованих. Тобто, як це не дивно, навчання не повинно закінчуватись студентською лавкою, а тривати протягом всієї трудової діяльності людини.

 Хтось може нагадати стару приказку: “Практика удосконалює”. Але чи це вся правда?

 Відповідь – НІ! Фактично, стару приказку треба змінити на “Практика переходить в звичку!

 Щоб цього не сталось, існують, так звані, тренінг-програми для працівників фірм. Їх мета – набуття і розвиток професійних вмінь та навиків, оволодіння новими ефективними прийомами бізнесу.

Бізнес тренінгБізнес тренінгТренінг – це не традиційна лекція з похропуванням на останніх лавках чи нудним конспектуванням, це – форма навчання, при якій разом в невеликих групах збираються зацікавлені в певних питаннях спеціалісти (чи початківці) і в невимушеній, дружній, рівноправній атмосфері під вдалим керівництвом бізнес-тренера шукають відповідь на актуальні і важливі питання сьогодення. Їх робота проходить у вигляді ділових ігор, моделюванні і аналізі різноманітних бізнесових та управлінських ситуацій, в обговореннях та дискусіях, у розв’язанні індивідуальних та групових завдань, коли завжди можна задати питання та отримати відповідь.

Хтось із мудреців сказав, що криницю слід копати перед тим, як відчуєш спрагу. Навчання персоналу – це та криниця, яка дасть життєдайну силу бізнесу в будь-яких складних ситуаціях. Бо, знову ж таки, бізнес завжди починається і завершується людьми.

 Ви отримаєте:

 - Ударну дозу життєвого досвіду;

 - Нове бачення буденного;

 - Оволодієте практичними методами активного продажу;

 - Піднімете результативність роботи персоналу;

 - І вовки ситі, і вівці цілі: практичне керівництво;

 - І просто цікаво та з користю проведете час у гарній компанії.

  З тематикою тренінгів, які пропонує Агенція, можна ознайомитись завантаживши архів - ZIP